Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 29
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
fuck the author _ 23.08.2009 16:00
автор, думай, що ти пишеш, і що ЦЕ читають люди.
Olha Pryymak _ 14.07.2009 11:05
Nu plakaty hochetsia... Aot kartynky garni ploplyvaly v golovi poky ce chytala :)
реаліст _ 07.07.2009 10:58
все це насправді так як написано
але одноденна подорож до Вінниці не обов'язково має бути плацкартним вагоном
можна їхати швидкісною фірмовою електричкою
за пару годин у зручному кріслі з телевізором і так швидко, що не встигаєш захотіти в туалет
ранком з Києва туди, ввечері назад
оптиміст _ 04.07.2009 15:43
Не дай Бог з автором і йому подібними попасти в одне купе... Автор, не будь жлобом, дивись на життя позитивно! Візьми сала, випий сто грам, одержиш справжнє задоволення від поїздки! І може почнеш щось толкове писати...
Подорожній _ 03.07.2009 20:45
Окрім того, що порядна людина вітається навіть у тому випадку, коли нічого доброго мерзеним пикам напроти не бажає - дуже достовірненько. І про біруші у вуха. Якось у поїзді Київ-Львів довелося пояснювати польським свиням, що міжнаціональна ненависть народжуються не тільки в політиці. Це коли о 2-й ночі до MUSE почав додаватися вереск дорослих дурнів і заважати слухати музику. А ще, я завжди дивуюся терплячості наших громадян - чому не припинити неподобство одразу, а терпіти і страждати годинами.
Jozin_z_bazin _ 03.07.2009 19:36
аффтар, выпей йаду!

Во всем мире люди здороваются, когда входят в купе. Дебил!
Алла _ 02.07.2009 23:40
А я, про людське, вибачте.Как можно женщине сходить в туалет,хотя бы по малой потребности во время движения поезда?Это же ужас!!!Все качается в бешенном темпе,сесть нельзя.Туалеты в поезде сами знаете какие,и один на весь вагон.Другой-стерильный для них,проводников.
Др. Мальтус _ 02.07.2009 22:14
Таки "буває всяке" :) В мене була схожа історія - поїхав я було вперше з Ніредьгази (Угорщина) до Будапешту на "Інтер-сіті". А дружина й каже - візьми, мовляв, пару бутербродів на доріжку. А я їй - та ти шо, як я буду бутери жувати? Це ж Ойропа, усі мадяри пальцями на мене тикатимуть, от, мовляв, рагуль український. І ото їду я, ніби й поснідав, а вже і перекусити час, і тут ледь не півпоїзда витягають бутерброди, і жують. То ж більше я задніх не пас, в дорожку через мадярів до Румунії вже й походну флажечку взяв, щоб не "всуху" закусувать. І веселіше їхати, і ніхто не
зауважить, що "трінкен ферботен".

А плейер в поїзд - то святе. Бо автор забув ще одну схильність наших пасажирів - негайно дістати мобільники і трендіти про всяку фуєту всю дорогу. Якось один мудак своїй коханій за любов десь годину поспіль виливався - а словами такими, що "Просто Марія" відпочиває. А якась бабця й серіали якось обговорювала.
Дівчино, ви що, теж звізда? _ 02.07.2009 15:15
Бо', ти читаєш мої думки. Я би приписала ще одну ознаку жлоба - відсутність бажання заходити до туалету, яке межує з панікою. Я не чищу зуби в потягах і не вмиваюся, бо страшно боюся торкнутися всього, що всередині тих смердючих кабін. Ручок дверей до туалету я торкаюся вимушено, в ідеалі туалет має бути із самооткриваємими дверями).

І в мене той же діагноз! Намагаюся в поїздах не істи, якщо це терпимо по тривалості поїздки - лише п'ю воду. В туалет заходжу - мінімальний контакт! Про чистити зуби - це взагалі в мене не вкладається в голові.
Може, це тому, що я плацкартою їжджу? :)

7.22. Провідники вагонів зобов'язані попереджувати пасажирів
не пізніше ніж за 30 хвилин до прибуття поїзда до станції
призначення, указаної у проїзному документі.
буває всяке _ 02.07.2009 13:26
Якось подорожувала Німеччиною потягом. Біля мене сіло німецьке подружжя похилого віку. За 5 хвилин жінка витягля з торби (ви не повірите) варені яйця і почала їх чистити. За 2 години їзди вони увесь час жерли - піся яєць пішли бутерброди, потім помідори, потім десерт і запили все це пивом. Навіть мені пропонували. Правда все було акуратно загорнуте у фольгу. Ніякого сміття, водки і матюків.
vickie _ 02.07.2009 13:21
які буває трапляються провідники... ))) тьотя метр п"ятдесят у всіх трьох проекціях наліває "чай" - жовтувату рідину з чайнічка. на прохання дати пакетік чаю: Дєточка! пакетік на стакан! Та в тебе ж сєрце стане!
вона ж (голосно, на весь вагон): оце їх тут кормила, поїла! на остановці! понасирали! шоб ви тут всі! ВСІ! повиздихали!!!
)))
кккккккккк _ 02.07.2009 13:07
Мені здається, що в 91-му потязі вже не жеруть. Або не так багато. Іншими, на щастя, не їжджу.

А взагалі у мене є рецепт:
Я слухаю плеєр, щоб не чути жлобських розмов, а також пропозицій випити чи приєднатися до компанії.
На ніч я вдягаю беруші і окуляри (такі м"які, що дають в літаках), щоб не чути п"яного базару і не бачити жлобських пик. Єдина проблема - це запах. Ніс, на жаль, нема як закрити. Може, хтось знає якийсь рецепт. Іноді я роблю сусідам зауваження, щоб помили ноги, а брудні шкартетки загорнули в пакет - допомагає. Таких, як я - багато. Так що викорінюймо жлобство гуртом - без злості, а з гумором і власним прикладом.
Dana _ 02.07.2009 11:41
2 Др. Мальтус
У купейних вагонах, с/в - погоджуюсь. А спробуйте проїхатись у звичайному плацкарті, особливо якогось додаткового потяга або дальнього слідування.
брага _ 02.07.2009 11:25
Дякую, посміявся від статті, а ще більше з коментів.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100