КОМЕНТАРІ - 44
Олька _ 24.04.2010 18:11
Вы не совсем правы. Я, гражданка Украины, в данный момент выхожу замуж за русского, на территории РФ, конкретно город Казань. Так вот в казанском ЗАГСЕ от меня требуется та же справка что и требовалась от Вашего жениха украинскими органами-" Свидетельство не пребывании в браке", написанное украинским языком, переведенное на русский язык и нотариально заверенное. Так что в этом отношении у наших общих бюрократов - ничья. Поэтому пришлось ехать на родину, как бы в гости, и заодно и денег на бюрократические бумажки потратить.
Так надо _ 09.03.2010 19:40
Если бы это писали жители захолустья я бы еще сопереживала.. а так - хотите замуж за иностранца -извольте выложится. и не такие уж и сумасшедшие деньги..... Все дешевле чем ехать в Россию, и там брак заключать... а с другой стороны, там бы вас тоже заставилои паспорт и другие документы на украинском - на русский переводить. И не факт что в той же Москве это было бы дешевле чем в Киеве:)
Макс Россия _ 28.01.2010 14:01
А вы ХОХЛЫ,все завидуете Русскому народу, Ваше правительство Вас уже на колени поставило,скоро плинтус грысть начнете с голодухи...Как аборигены Ведете себя, вы такие же маскали как и все мы...До того как украина стала независимой кем вы были?! Туземцами что ли...Неграматные Индейцы блин...
Нина _ 11.12.2009 10:44
Интерестный рассказик))) потомучто с мужем точно также бегали туда сюда, то перевести, то завизировать нотариусом ))) Уже год прошол а мы всё вспоминаем с улыбкай на губах
Sergius _ 01.09.2009 11:36
И меня напугали
Позновато конечно, врядли автор увидит. Но непонятно, вроде же в российском паспорте есть данные об семейном положении ? ЗАчем тогда справка? Или другой вариант - загс посольства.
Ya _ 24.08.2009 08:39
Durnuvata baba, ta dui ty v svoyu paRashu i zhyvy zi svoim moskalykom tam yak tobi tak xochetsia, nezadovolone vona. Z tvoix opysiv paRasha malo shcho ne ray. Ot i yid, nasolodzhuysia, des v Tambovsku oblas. Tam osoblyvo krasyvo, a liudy tam yaki tzyvylizovani...oho-ho..navit osvoily mystetztvo samohonovarinnya!!!!! To ne kozhna natziya zmozhe...hy-hy-hy. Zamizh vona za russkoho mriye vyity. Oy Bozhe, Bozhe...
Илья, Россия _ 23.08.2009 03:18
Даа... Инга, подпужали вы меня.. :) но ничего, пройдем мы эти шаги с гордо поднятой головой.. ;)
Володимир Одеса _ 22.08.2009 22:44
P. S. Не треба виходити заміж за москалів. Нема москаля, нема проблем !
N _ 20.08.2009 09:41
Михайло _ 20.08.2009 02:06
Поіменно українців - тому що їх можно поіменно, їх не було стільки, як євреїв. А євреї хіба не жителі України.
Не люблю антисемітизму ні в яких проявах!
clara _ 20.08.2009 04:54
Михайло _ 18.08.2009 03:55
Я спілкувався з людьми з різних країн (Греція, Італія, Іспанія, Франція, Голанція) як не дивно у них всіх є свої відповідники Шевченкового "Кохайтеся, чорнобривi, Та не з москалями."
=
Це добре, що ви Шевченка згадали, але де ви тут бачите чорнобриву? :)
Тут зовсім інший персонаж, як то писав про таких Нєкрасов:
На свете много водится
Красавиц, и каких!
А нам любить приходится
Курносых и рябых.
До речі, моя подруга теж вийшла заміж за іноземця, складнощі були, але без верескотіння все владнали на юридичному рівні в Україні і в країні ії чоловіка. Щодо статті - занадто багато емоцій про досить другорядний випадок.
Михайло _ 20.08.2009 02:06
Шановна N
На мою думку, все абсолютно правильно. Ми повинні добре знати про українців що там загинули (поіменнно). Звичайно не забуваючи згадати, і про жертв інших національностей. Гляньте на Ізраїль - в них є повний поіменний список жертв Голокосту. Кожна країна приділяє найбільше уваги своїм трагедіям і перемогам, і своїм героям і мученикам - це нормально.
Я згоден, що з міністерством боротись важко, але що поробиш. Якщо не буде скарг - то відповідно вони будуть вважати, що все чудово - тоді точно нічого не зміниться.
Для справедливості треба сказати, що діти зараз також не ангели.
Дякую за дискусію.
N _ 19.08.2009 10:35
Михайло _ 19.08.2009 10:05
У підручнику "Мій Київ" довго розповідалося, хто загинув у Бабиному Яру, які укр.герої, укр.інтелігенція і лише наприкінці списку - євреї!
У підручнику укр.літератури - "А чи не перевелися в Україні ще жиди, ляхи та москалі"...
Голодомор - геноцид, але ж не вчити його протягом півріччя!
Бендера - герой, а Петлюра - бандит. Хто ж він ще? І взагалі ця дискусія не має сенсу, ані Ви мені, ні я Вам нічого не доведемо.
А скарги писати в міністерство освіти - боротися з повітряними млинами, рівно як і з вчителями - якщо Ви не знаєте, то вчитель у сучасній школі - добре, якщо не обзиває дітей.