Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 20
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
українець _ 21.06.2010 20:42
Стидуха, сподіваюся, тому покидькові хоча б нирочку охоронці відбили, а треба було б руки пообривати, а по всьому в психіатрії замкнути. Не подобаєтся, то вали дамой, а махати руками до дівчат... Ганьба
гість _ 28.09.2009 05:53
Так, це лайно, яке наша держава виливає на голови своїх громадян, щоб вони менше думали! Добре, що серед л.....їдів ще знаходяться люди, що можуть сказати - " А король-голий!"
clara _ 26.09.2009 12:29
до речі, чоловік, який завдав шкоди цьому "шедевру", зробив велику послугу авторам: вони ще зможуть деякий час про це патякати, так хоч якось їх помітять.
clara _ 26.09.2009 12:03
Чому ж картини, які успішно експонувалися на фестивалях в Австрії та Литві, знайшли печальний кінець в столиці України?
=

цікаво, а який був би кінець цього "шедевра", якщо б його експонували в столиці Німеччини?

щодо фото - відверте лайно, мета якого провокувати, спричинити скандал, а не містецтво (такого мотлоху зараз багато).
jk _ 25.09.2009 15:46
2 to comme
віддавши чатину всвого життя вивченню мистецтва згодна з вами на 100%
jk 2 _ 25.09.2009 15:36
А щодо "митців" є люди, які здатні створити шедевр, яких помітять, цінуватимуть, про них говоритимуть, а є ті, котрі розуміють, що про них говоритимуть тільки якщо вони створять скандал. Є досить багато прикладів письменників, художників, скульпторів, акторів, які асоціюються не зі своїми видатними роботами, а тільки з шумом, який вони спричинили, образивши почуття інших людей.
jk 1 _ 25.09.2009 15:33
Анна, розуміючи вашу стурбованність "безкультур'ям" розлюченого відвідувача, скажу вам свою думку:
Ні для кого не є секретом, чтоу це "мистецтво" не зустріло жодного спротиву у Австрії та Литві (зроблю вигляд, що не розумію, чтому вони його до Німеччини не повезли, а привезли в Україну).
Так, пройшло вже досить багато часу з кінця другої світової, виросли покоління, які не пам'ятають не тільки своїх предків, що не повернулися з війни, а навіть, мабудь, не пам'ятають живими своїх прабабусь, які плакали, при спогадах про свого молодого чоловіка, який пішов на війну і не повернувся з неї.
Так от, уявіть собі, що на цьому "високомистецькому" колажі зображений незнайомий вам ВАШ прадідусь, котрого сфотографував військовий корреспондент за 3 тижні до його загибелі в бою, а тепер якась падла його зобразила напару з німецтким офіцером заглядаючим труси до шльондри? Вам приємно? Ще щось не зрозуміло? Навчіться вже відрізняти подвиг народу від окупації. Навчіться цінувати минуле своєї країни
Ім’я _ 25.09.2009 12:58
юмор - гумор
скрита - прихована
Kaatrya _ 24.09.2009 18:49
Оксана _ 24.09.2009 09:19
alex-у
"кажеться" "правельным", "мне не нравиться".
Не удивительно, что вам не важно.
Как правило, люди, претендующие на суждения об искусстве,
____________________________________________________________-
Претендують на "суждєнія" професійні критики, а глядач, адже для нього насамперед виставка, має право на свої ємоції на рівні "подобається/не подобається". Для того, щоб отримати єстетичне задоволення від побаченого не потрібно закінчувати фаховий вуз, потрібно мати душу й очі! Фотка - похабна, принизлива для жінок. Хіба це мистецтво? Що вона дає? які почуття викликає? У мене лише огиду, але без бажання колотити організаторів:))) нехай, таке "мистецтво" відійне, залишеться лише те, що має ДУШУ,
Kaatrya _ 24.09.2009 18:44
to to comme
Дякую Вам, приємно, що ще є люди, для мистецтво - це не пошуки "крові і ла..на".
to comme _ 24.09.2009 16:51
(продовження з Києва)
Компенсували негативні враження від усього цього це лише вислови Гоголя, написані на мішковині, огорнутій довкіл дерев. Серед них, зокрема, було: "Искусство стремится непременно к добру"... Як на мене, організатори таких виставок зовсім не думають такими категоріями чи забувають про них. Єдина мета – шокувати й викликати розголос...

То й же Деніел Хьорст, як на мене, нічого доброго своєю останньою виставкою в Києві не приніс світові й українцям. Як на мене – це, власне, і є збочення, витвори хворої уяви чи свідомості, яка вже не знає, що б таке утнути, щоб люди помітили "генія"... І мені, як уже тут говорили інші читачі, байдуже, де по світу і в яких залах це показували й шанували – я цього не хочу бачити, приймати в свій внутрішній світ і рівнятись на це. Хай подібні "митці" тримають ці жахи і збочення в своєму світі, а не нав’язують іншим...
to comme _ 24.09.2009 16:46
(продовження з Києва)
Та й вулична вистава (інсталяція) біля Арсеналу вдень теж приголомшила. Крики, розфарбовані панни (дехто босоніж – попри холод!) показували щось "несуразне" (іншого слова не доберу) і не викликали ні рефлексій, ні бодай естетичної насолоди. Один чоловік заявив організаторам обурено: "Это чертовщина! Тут же дети, что вы им показываете?! Они потом плачут… Это мракобесие!" На що йому відповіли: "Это Ваше мнение", - а коли він повторив свою думку, заявили: "Учтите, что здесь есть охрана". Він лише і зміг сказати: "Тихий ужас" – і піти… Звісно, конструктивної відповіді на таке обурення годі було сподіватись і чоловік просто вихлюпнув емоції, не маючи можливості зупинити "неподобство" – але відповідь організаторів (ведучих?) вразила до глибини… Погрожувати й не давати можливості висловитися – це якось зовсім не культурно.
to comme _ 24.09.2009 16:46
(продовження з Києва)
Можна вважати мене ханжею чи "пуританкою", але це хіба мистецтво? Це якісь жахи й "жахачки", нагнітання мороку похмурим і збоченим… Мені хотілось тікати звідти. І я не одна така. Літня жінка, дивлячись на виставлені там "картинки" сказала: "Люди з хворою психікою – добре, що не всі хворі". Я розумію, що мистецтво може відображувати й страшне-непривабливе, й комплекси-світовідчуття автора – але ж з десяток залів суцільно такого?! Без жодного "балансу" і чогось альтернативного (яке є!). Це забагато, як на клапоть простору, який ще й претендує зватися "Мистецьким арсеналом". Якщо це мистецтво майбутнього – я не з ним…
to comme _ 24.09.2009 16:44
Згодна, що пошкоджувати експонати ("твори") – не найкращий прояв реакції і не вияв особистої культури. Але ж і ЩО ПОКАЗУЮТЬ – теж важливо! Якби людей не "годували" невідомо-чим (а подекуди й відвертим збоченням) – то й такі випадки ставалися б рідше.

Не знаю, як із тією виставкою, про яку стаття, але ось мої враження від походу у "Мистецький арсенал" у Києві в ту ж таки неділю, 20 вересня (написані по "гарячих" враженнях для себе). Там саме проходили заходи ГогольФесту і дві виставки: "З глибин" (De profundis) і щось на зразок "сучасного мистецтва".

Останнє – переважно жахливе, незрозуміле чи просто противне (мене фізично нудило), гнітить… Темні малюнки, які частіше за все позбавлені сюжету чи бодай ідеї (так, невправні "шкрябанки"), оголені чи викличні тіла, викривлені образи дійсності, ляльки облиті кров’ю чи ще щось подібне... Ще й атмосфера самої будівлі важка, як на мене. Єдине, що потішило око – роздруківки малюнків Varka і декілька скульптур…
іван _ 24.09.2009 11:27
Автору
Сонечко ,продовжуй вчити українську ,а то і до "нестримного лаяння" відвідувачів ( форуму) недалеко........
Про " іскусства" .
До речі , Алєксєєву і Попову нічого не вартує відреставрувати свою роботу , вони ж " починали " на кафедрі реставрації В подальшому шедевр маэ бути запаяний в куленепробивний контейнер і зберігатись десь в австрійських Альпах............а шо дєлать.....................
пакрат _ 24.09.2009 10:00
саме смішне в форумах відслідковувати граматіку замість сміслу. допомогли б щирому хлопцю в пораді
Оксана _ 24.09.2009 09:19
alex-у
"кажеться" "правельным", "мне не нравиться".
Не удивительно, что вам не важно.
Как правило, люди, претендующие на суждения об искусстве, сначала изучают несколько простых грамматических правил, постоянно читают книги. Вам удалось этого избежать.
Виктория _ 24.09.2009 07:25
"Мистецтво сьогодні – це показник культурного здоров’я суспільства і його демократичної зрілості"
Тот кто громил , безусловно "демократически незрелый" и "культурно больной."
А Аня Милашевич - это "луч света в тёмном царстве"!
alex _ 24.09.2009 00:54
я конечно не знаток исскуства и мне только 30 лет, но по моему фотка похабная и лично мне не нравиться. И мне не важно, на каких выставках побывало это фото в Европе и кто автор. А то что Германия и Австрия сейчас всчески отнекивается от своей истории и всячески пытается искупить свою вину, даже ценой самоунижения, мне это кажеться не правельным. Но это их дело.
панкрат _ 24.09.2009 00:46
шкода. один з кращих проектів сучасної української фотографії... співчуваю галереї РА

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100