Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 8
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Др. Мальтус _ 14.11.2009 00:04
суть якого формується на основі професійної компетентності та етики, толерантності та принципів стійкого розвитку

А також дотримання законів гендерної рівності, гештальт-психології та буддійської кошерності
Аня _ 12.11.2009 15:23
"Поряд з найгострішими проблемами - расовою дискримінацією та гомофобством..."

Ну це майже як в анекдоті "мені б ваші проблеми, Марія Іванівно" :)
10000times _ 11.11.2009 19:53
друзья комментаторы,
а вам вообще что-то в этой стране нравится?
)
Кристиан _ 11.11.2009 13:37
Что этим вообще сказать хотели?

П.С. Не "дивіація", а "девіація".
ірган _ 11.11.2009 10:40
Ну таке собі, "ти как вообще" - то ще можна "сиш, пацик, ти с какого раєна")

краще вже імітувати секас під ВР)))
dazdzovodo _ 11.11.2009 07:40
але чекайте, може стаття дещо і заявляє про нові напрями у нашому суспільстві і серед наших стін (чому говорять що їх нема? хіба те, що їх віднайшли чи визначили є помилковим?), і тому можливо такі ідеї і не сприймаються чи радикально відводять фокус від проблем більш очевидніших чи проблем на одні і ті ж теми. показати своє личико має на меті якраз покоління гламуру та покоління політикуму, а якщо ці "понотові" дєвочки та мальчіки роблять це у дещо інші способи, то це їх особисте право)
лялюся _ 11.11.2009 02:06
це навіть проектом не назвати... схоже, що це покоління має на меті одне -- показати своє личико, транслювати свою персону по всеможливих каналах, найдоступнішим з яких тепер є інтернет.
в Європі художники, які творять на вулицях, неохоче дають інтерв ю, всіляко уникають публічності. а ці молоді люди ще нічого толкового не зробили, зате хитро підігнали під пафосну концепцію.
а УП взяла і опублікувала матеріал. де ваші експерти, шановні, які би відрізнили пшик від значущої акції?

підтримую Тато7 щодо того, що бракує освіченості. одні понти.
Тато7 _ 10.11.2009 18:06
Образ стены притянут за уши. Ради красного словца. Ну при чем тут стены? При чем тут берлинская стена? Берлинская стена - очень искусственно образование, символ агрессивного социализма в изложении идеологов СССР. А внутри каждого человека существует множество стен и стеночек - в соответствии с картиной мира и внутренней философией. Они отграничивают желания и формируют стиль поведения во внешнем мире. И если челокеку мало свобод и ему хочется еще походить по улицам со спущенными штанами - то это его проблема, он просто невоспитан. А если человек напишет картину и она будет хороша - он получит вознаграждение - и славой и деньгами. Не нужно так уж гадить на украинские реалии......и городить стены там, где их нет. Невостребованность творческих людей - это ваша иллюзия, ваше высокое самомнение о талантах молодежи, которая, на поверку, только и может, что распиздяйничать и творить "непотреб", ........... вместо того, чтобы учиться.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100