КОМЕНТАРІ - 17
hucul_ibrahim _ 01.09.2010 08:36
2 філолог:
у вашій особі очевидно маємо ображеного автора або фанатичного прихильника когось із вищезгаданих письменників, що ночами дрочать на підписаний ідолом примірник. Прикметники видають вас з головою: недолуго-претензійного...геніальна і всевміюча...жалюгідні.... Про вказівки і накази, а також жовч усього коменту я просто промовчу.
N.B. Сама суть критики -- абсолютно суб"єктивна (тому й існують в світі різні рецензії). Так як, скажімо, ресторанні критики, скуштувавши страву, пишуть прямо -- смачна вона чи ні, не розжовуючи сам механізм роботи смакових рецепторів, так і літературні рецензії -- це ніщо інше як персональні враження від інтелектуальної їжі. Не згодні з оцінкою -- давіться в своє задоволення, ніхто цього забороняти не буде.
аі _ 31.08.2010 21:49
Радує, що авторка регулярно пише про книжки. Українських авторів і перекладні. Читати у нас є що, достатньо зайти до найближчої Книгарні "Є".
Іван _ 31.08.2010 20:19
А "противсіхи" Забужка і Андрухович вже не пишуть? Звісно, коли продали совість, в екстазі самопіару деручи горло за бандюковича, тоді й рештки розуму втратили... Вони обоє нарцисики невдахи просто заздрять Юлі
Віта _ 31.08.2010 15:49
Укотре читаю подібні огляди авторки і помічаю якусь надто виклично-прискіпливу "нелюбов" до Євгенії Кононенко. Це щось особисте?
філолог _ 31.08.2010 15:05
І що авторка цього недолуго-претензійного опусу хотіла продемонструвати чи сказати? Яка вона геніальна і всевміюча? Вона явно краще за перекладачів знає, як треба перекладати, і за письменників - як треба писати. На жаль, вона не знає, як треба писати рецензії, де головне - це проаналізувати твір, а не висловити свої жалюгідні рефлексії і випхати наперед своє ЯЯЯЯЯ. А також не завадило б передусім попрацювати над власним стилем і вмінням висловлюватись
panch _ 31.08.2010 15:04
читав Лиса "Маску"
теж лауреат Коронації слова і всьо такоє
нудота смертельна
шото тіпа Монтекрісто но на Волині
настіко перевантажене всякими там родами і гєологічєскімі дєрєвьямі шо капець
сюжет тоже в дусі трьох мушкітьоров і залізної маски
од цього новго твору автора теж нічого харошого не очікують
Володимир _ 31.08.2010 14:02
тут
http://uk.two-books.net/books/top.html книги не самі нові, але зібрані на основі 2 найкращих книг кожного користувача. Можна собі щось знайти на осінь
2 коля _ 31.08.2010 09:47
Якщо ви не літературознавець, то не читайте Століття Якова. Нічого особливого.
куций _ 31.08.2010 09:44
С особим прістрастієм авторесса проаналізувала опус видавництва Граніт. Видать, бил случай любві без взаімності.
Олександр _ 31.08.2010 01:35
МЕТАФІЗИЧНА ДУЛЯ В КИШЕНІ ЕТА ВАМ НЄ КУЗЬКІНА МАТЬ! Ми українці такі круті, що навіть нікому про це не скажемо! Просто скрутимо дулю в кишені, бо ми - найсамодостатніша нація в світі! І на відміну від буддистів, що намагаються спокійненько десь засісти і медитувати - українці більш просвітлені. Ми можемо переживаючи важкі поневіряння, майже не звертати но то уваги і жити як у нірвані... Бо наша нірвана - то метафізична дуля в кишені всім, а собі - "Садок вишневий коло хати, Хрущі над вишнями гудуть..." І що нам ще треба?!
Киря _ 30.08.2010 20:10
Без того, чтобы лизнуть задницу украинофоба Гришковца, ни одна хохлушка не обходится. Особенно поэтически настроенная, с фил образованием. Повышает, поди, в вонючем курятнике авторитет.
А стиль! "Последняя отметилась списком лиц... " Это ж надо так вумно говорить! А чутье языка! То есть мовы!
manyaza _ 30.08.2010 18:51
Конечно,мы помним Есенина.Мое любимое: Цветы мне говорят прощай,Головками склоняясь низко,что я вовеки не увижу ее лицо и отчий край и т,д.
Коля _ 30.08.2010 17:14
Цікаво почитати Століття Якова, що воно там таке, що всі про нього говорять
новояз _ 30.08.2010 14:10
Pearl №2: "роман Володимира Лиса "Століття Якова" виглядає на справжній локомотив"
ужос _ 30.08.2010 14:05
"Інші новинки з'являються поволі." Тіпа, вмирають поволі, то й писати нема про що :)
Пєтя _ 30.08.2010 14:05
"Я, кстати, Есенина очень люблю...Кто-нибудь из вас помнит Есенина? "
ужас _ 30.08.2010 14:03
"Сумне пожвавлення викликали втрати українського літературного простору" - ?
Ето шо такоє?