Українська правда
Життя

Нові санітарні норми для дитсадків діють, але через них нікого не штрафують - МОЗ

Версія для друку Коментарі 0
04.10.2013
Дію наказу Мінздоров’я про затвердження санітарних норм для дитячих садків не припинено.

Зараз робоча група працює над його переглядом.

"Вони (норми - ІФ) діють. Але ніяких санкцій ні до кого не застосовується", - сказали "Інтерфаксу" в прес-службі МОЗ, відповідаючи на запитання, зупинена дія відповідного наказу відомства.

Як зазначили у відомстві, зараз за дорученням Кабінету міністрів робоча група, що складається з представників МОЗ та Міністерства освіти і науки, працює над санітарними нормами. Через кілька днів стане відомо, чи будуть вони змінені і яким чином.

Як повідомлялося, дитячий лікар Євген Комаровський розкритикував наказ МОЗ № 678 від 1 серпня про затвердження санітарних норм у дитячих садках, а також закликав політиків втрутитися в ситуацію, що склалася і скасувати даний наказ МОЗ.

Після того, як нові санітарні норми для дитсадків були розкритиковані, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що дія відповідного наказу МОЗ має бути призупинена. У той же час прем'єр відзначив, що в майбутньому вимоги до дитячих садків необхідно підвищувати.

У Державній санітарно-епідеміологічній службі заявили, що в наказі МОЗ про затвердження санітарних норм у дитячих садках з точки зору гігієни, епідеміології та профілактичної медицини закладені адекватні норми.АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте