Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 23
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
linok _ 25.09.2010 18:37
ХІРЕ-шники і досі таке горлають))
У розвитку їхньому нічого не змінилося))
Олекса _ 23.03.2010 11:14
А як там "дєло" з Добкіним закінчилось?
ігор _ 20.03.2010 21:38
чекаємо в Луганську. але з книжками!!!!
donbas _ 20.03.2010 21:34
донбас ще довго змінюватиметься. край майже без власної історії та з канонізацією краснодонців та інших хуліганів починався як дике поле. тепер ми потроху його освоїли, але Донець не витримає стільки міст і виробництв. затухання неминуче, і тому все, що п. Сергій бачив у 80-х, хоча й розбавляється сучасними інкрустаціями, помалу хирітиме і перетворюватиметься на технологічну пустелю. фотки Чекменьова є гарною ілюстрацією цього всього. коли я два роки тому вперше їхав до славного міста Стаханів - усю дорогу думав: "яка Європа?", "який вибір?", "хто нас вибере?". навіть не здогадувався, що поруч є такі діри. але народ, попри постійно присутніх п'яниць та іншого бидла, у нас загалом нормальний. а концентрація ліворуких (шульг), принаймні у нашому виші, сягає 15-20%. прихованих талантів безліч. очевидний результат потужної гібридизації всіх з усіма. ось тільки до чого прикладати ці таланти? економічні та екологічні прогнози не на користь Дикого Поля...
the great pretender _ 17.03.2010 13:48
Жадан це не тенденція, а явище в українській літературі. Він як ніхто інший може розкрити внутрішнє народу який заслуговує на такого президента якого ми маємо сьогодні. І він це не оскаржує, а скоріше пояснює, доносить до наших офісонутих розумів, які щодня намагаються закрити на це очі відносячі все погане і бідне що твориться у країні до іншого виміру.
кілька тижнів тому говорили з Сергієм про нову владу. і прийшли до висновку. що сьогоднішня політична коньюктура допоможе прорватися українській кільтурі яка нині у стані стагнації. Бо нарешті зявиться стимул до боротьби. для культури зявиться внутрішній ворог. культура стане агресивнішою
.
4229 _ 14.03.2010 11:27
"А іншим разом ми набрели на таку гору шлаку. Там діти працюють - збирають вугілля, це така вторинна переробка сировини. Як у фільмах: діти лазять навкарачки схилом, збирають вугілля до мішків та кошиків, навколо їздить джип, в ньому сидить охорона. Можна знімати кіно про колумбійську мафію.
Такого я більше ніде не бачив - журналісти про це не пишуть, на телебаченні цього немає, господарі Донбасу теж про це не говорять. Хоча це незаконна праця. І люди, які це покривають, зараз фактично перемогли."
ГАНЬБА ЖАДАНУ ТА КО! ЗРАДНИКИ! _ 12.03.2010 23:17
"Але через півроку я знову поїхав на Донбас із фотографом із Відня, Крістофом Лінгом. На відміну від американок, він знімав лише мертвий індастріал. Йому було потрібно, аби шахта стояла, аби завод не працював - якщо там ходила хоч одна людина, він не знімав, бо це було не за концепцією." - ЦЕ ГАНЬБА, ЗРАДА! ЯКЩО ЦЯ ЛЮДИНА З ЯНКАМИ ПО ШАХТАХ НЕ ПРАЦЮЮЧИХ ЛАЗИТЬ ДЛЯ АНТИУКР. ТА АНТИСЛАВ. ВИСТАВКИ - ЦЕ ГАНЬБА. КРАЩЕ Б ПРАЦЮВАЛИ, ЗРАДНИКИ! ГЕТЬ!
Fukuyama _ 11.03.2010 22:11
a kind of _
Якщо Жадану немає, що сказати, тоді нікому немає чого сказати.
Депеш мод - фундаментальний твір, без сумніву найкращий в нашій літературі у 2000-их, в якому доволі чітко викладено цінності покоління, народженого у 70-их, та сформованого у 90-их.
Дійсно твори після Депешу дещо вторинні, як і є вторинним повторення правдивих тез.
a kind of _ 11.03.2010 10:13
Человек реально талантливый, жаль, что ему сказать нечего. Может, в силу возраста, а может, жизнь тут предсказуемо пустая . В любом случае, пока кто-то пишет, надежда остается.
Желаю успеха:)
passer _ 11.03.2010 08:21
Стосовно Гуляйполя. Коли за послугу беруть гроші, то це - бізнес-проект. А споживач має право вибору - купляти чи не купляти. Для гуляйпільців все виглядає так, що хтось приїхав "срубить бабла" з аборигенів, ми вам тут втюхнем, а ви - платіть... Тим бльше, для нищої с.-г. глибинки мають вагу і 50, і 20 грн.Треба також врахоаувати, що память народна про махновців різна Тому і дивяться, як на клоунів.... Як казав Поет, "учітеся, брати мої..."
potsinovuvach _ 10.03.2010 23:39
Жадан - дуже талановитий письменник, особливо у віршах у нього бувають настільки влучні порівняння й паралелі, що просто прозріваєш. Особливо для покоління 90х він "свій" - так описати всі ті події, треба мати неабияку майстерність.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100