Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 55
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Наталя _ 27.07.2010 12:15
Так! Можна дякувати, можна сварити – це залежить від того, хто пише. Але не це головне. Головне це те, що серце рветься на шматки від його віршів. Читаєш його – і поринаєш у світ чарівний, казковий. Іван Малкович – видавник, розумник, і ще багато чого можна про нього сказати. Але це не йде в ніяке зрівняння з тим, якій він поет. Послухайте мене, повірте, люди добрі – я знаюся!
березунка _ 02.06.2010 02:03
Дякую,пане МАЛКОВИЧ,за оптимізм, якого Вам ніколи не бракувало...Ваша абетка і в далекій Америці дае надію,що не вмерла Україна, ні слава , ні воля...
Вячеслав _ 01.06.2010 12:51
Спасибо, оптимизма Вам не занимать... А у меня уже на исходе... Удачи Всем!
читач _ 31.05.2010 22:42
Пане Малкович, ще раз дякую за Вашу працю.
А на провокатора, який листується сам з собою з одного IP під ніками українець, рідновір, а тепер ще й Kotia_, і сам себе цитує, не звертайте увагу. На різних сайтах такими аж кишить.
Kotia _ 31.05.2010 12:01
рідновір _ 24.05.2010 21:47
єврейське дитя Ісусик в наших колядках - дуже "патріотично"!
в голові сього довбеника малковича - каша з маком. косить бабло на "поттері" - то хоч би не влізав у філософію і релігію.
там він А) немічний б) проєврейський. Отака херня, малята.@

Нащо Ви так? Людина ще не все знає, хоча вважає, що знає дуже багато. На останній священній годині духівник запропонував нам не гудити огульно жидів і москалів, бо ворогами є насправді їхні провідники. Тому не поспішайте з висновками. Ретельніше...
lesa _ 27.05.2010 21:17
Djakuju! Prekrasna stattja. Moji onuky vyrosly na "Abetzi" Malkovycha. Bachyla jogo na knygkovomu Forumi u Lvovi. Vid nogo svitlo vyhodyt.
arifm _ 27.05.2010 18:15
Іван Малкович - дуже світла людина. Читаєш його і настрій покращується.
читач _ 27.05.2010 11:22
Romanu4 _ , підтримую, молодець Малкович, чудове інтерв`ю.
А під ніками українець і рідновір маскуються провокатори. Це нагадує групи НКВС, коли вони сплановано перевдягалися у форму вояків УПА, нищили мирних людей і ґвалтували жінок.
Українець. _ 26.05.2010 14:10
Цей іудей - коммерсант, актор, лицедій. Деяким людям таких треба. Синдром меншовартості українця пропагує.
Romanu4 _ 25.05.2010 16:57
А таки молодець Малкович!
Легше дихається
Оля _ 25.05.2010 16:23
Прекрасне інтерв"ю, дякую за справжні думки. Дуже вдячна за Абетку. Мої діти знають її напам"ять
рідновір _ 24.05.2010 21:47
єврейське дитя Ісусик в наших колядках - дуже "патріотично"!

в голові сього довбеника малковича - каша з маком. косить бабло на "поттері" - то хоч би не влізав у філософію і релігію.
там він А) немічний б) проєврейський. Отака херня, малята.
Дейнека _ 24.05.2010 16:04
Дякую пану Івану за все, що він робить!
Олекса _ 23.05.2010 10:35
надзвичайна розмова. Отримав безмірне задоволення від прочитаного. Добре, що є Малкович. (:
Менеджер _ 21.05.2010 17:32
Таке враження, що він і без мила куди хочеш залізе....
Тетяна _ 21.05.2010 14:13
Дуже щира і тим приваблива людина
Ольга _ 19.05.2010 20:24
Серед іспанських письменників-поетів не лише Хуан Рамон Хіменес отримав Нобеля у ХХ столітті. Був також Вісенте Алейксандре у 1977.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100