Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 24
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Игорь _ 04.01.2009 15:03
Буковель для новичка хорош, Драгобрат для тех хочет нормально покататься в апреле, Славское это наша отечественная горнолыжная романтика.
Ice _ 24.12.2008 01:28
Якого милого ви сперечаєтесь...Де кататись в славську чи на буковелі???Якшо ти мажорний тіп і хочеш в понеділок приїхати на учобу і сказати:блін я так покатався...А насправді просто гниєш на базі.То є твій вибір.
А яшо ти насправді хоче суперово відірватися і до того всього ДЕШИВО! ТО ти довго не думаєш і Їде у СЛАВСЬК.Все просто як квантова фізика:)))
alexxx _ 04.12.2008 22:26
Вы пишите про горнолыжные курорты - следовательно необходимо уделять внимание трассам и ПОДЪЕМНИКАМ (каких и сколько), глинтвейн оставте напоследок. Например, на Красии новых - 4-х кресселка и 2-х креселка, искуственный снег присутствует...!?
Adventurer _ 02.12.2008 21:32
Ну народ, прочитал, поржал :).
Разговор бесмысленный, в каждом курорте есть свои плюсы и минусы.
Был почти везде и не раз. Если я хочу дешиво на выходные, и что бы вечером на доске прямо с горы в дом заезжать, я еду в славск. Если я хочу снега и каталку в мае, дикую трассу в елках, я еду на драг. Если я хочу потратить деньги и получить спокойную ратраченную каталку и быстрый подьем, я еду на буку. Все IMXO. :) ЗЫ: Между прочим 6 часов висения кресла на захаре это было преувеличение репортера, реально около 2-х часов было дело...
Ха-Ха _ 01.12.2008 15:49
to Jolie: "Це я про те, що для початку порахуйте скільки витягів у Славському, а скільки у Буковелі ;-)))) "
Я вибачаюсь але Ви напевно загубилися в часі :))) (років так 4-ри назад напевно)
Ок. Рахую. Буковель нові підйомники 4-х кріселки : №№1р, 2р, 5, 12, 8, 14,16,11,15,22, 2-х кріселка №2, 3-х кріселка (№3) і 7-й бугель. :)))) А тепер я з радістю хотів би почути від Вас скільки в Славському нових підйомників (4-х, 3-х, хочаб 2-х). З нетерпінням послухаю від Вас рекламу супер крутих недоломаних старих бугеліва також кріселки на якій мужні туристи можуть застрягти на висоті годин на 6-ть так на морозі (як минулого сезону) ;)) Фанатизм (в т.ч. щодо Славського )і обєктивність нажаль речі несумістні.
Jolie _ 30.11.2008 19:00
to Bogdan: судячи з вашого коментаря, до психіатра треба вам ;-). А захочете щось доводити - так будь-ласка, займайтесь грунтовними дослідженями, аналізами, а тоді вже і вносьте свою думку як таку, що має право на життя. Це я про те, що для початку порахуйте скільки витягів у Славському, а скільки у Буковелі ;-)))). Це основний меседж мого топіка.

І те, що ви тут хамите, повірте, плюсів до вашого конструктиву не абсолютно не додає ;-))))).
Sera _ 28.11.2008 19:32
На Тростяні "подекуди залишаються комки снігу в людський зріст" оце так рекламма!!! Це ж коли стільки снігу було, та й який ратрак на таке здатен???
Жахливо не компетентна стаття!!! Про інші неточності вже згадали попередні відписувачі...
Я катаюсь найчастіше на Тростяні та й надалі планую, бо інакшої такої унікальної гори для екстриму в Україні немає, хоча і ціни там тепер не найдешевші. Однак найдешевший курорт тепер в україні якраз Буковель!!!
Rocket _ 28.11.2008 10:42
Буковель - дорого?! До Нового Року 50гр день - це дорого ?! Та совкове Славське тут і близько не стоїть!
Bogdan _ 27.11.2008 22:29
To:Jolie _ 27.11.2008 18:10
Сходіть до психіатра, аба поїдьте в Буковель, та враховуючи діагноз випадок запущений і невиліковний((((
Славомир _ 27.11.2008 20:50
ЛІВАДІЇВСЬКИЙ РАЙОН -;)
Це серйозне географічне відкриття!
Орест _ 27.11.2008 18:29
У Славську "Політехнік" не гора, а траса (біля бази Львівської політехніки)
Jolie _ 27.11.2008 18:10
Вставлю пару копійок на рахунок курорт Славське чи не курорт. Думаю, поняття курорту треба насамперед розібрати, але читати не у Вікіпедії, а затверджених Міністерствами словниках та підручниках. Ще один момент. У тестових завданнях із одного предмета на нашій кафедрі є кілька питань стосовно визначення курорту та його інфраструктури. І одне із них - у якому українському курорті є найбільше витягів або, перефразовуючи, який український гірськолижний курорт має найбільшу інфраструктуру у плані гірськолижних витягів. Ми не обговорюємо наразі поняття "ціна-якість". Ми говоримо про інфраструктуру. І, повірте, Буковель не є правильним варіантом відповіді ;-).

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100