КОМЕНТАРІ - 11
уЧЕНИЦЯ 11 КЛАСА _ 20.09.2009 15:00
мОЖЕ ХВАТІТЬ ІЗДІВАТИСЯ НАД ДІТЬМИ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Доцент _ 18.09.2009 14:43
До Отец со стажем_ "65 процентов русскоязычного населения должны сдавать украинский язык и литературу на украинском"
А на якому язиці ти хотів здавати українську мову-турецькому?Якщо ваші анальфабети (недоуки) нездатні освоїти за 17 років життя споріднену слов"янську мову,то про яку вищу освіту може йти мова?
Сергій для мамулі _ 17.09.2009 16:27
Не треба пересмикувати. Насправді зараз іде полегшення для абітурієнтів. Бо всім зрозуміло що вчити і за якими критеріями провадиться відбір студентів. Тепер, слава Богу, неможлива на вступних екзаменах ситуація, як у совіцькому анекдоті: Екзамен з історії. Питання до сина партноменклатурника:"Скільки років йшла 30-ти літня війна". Питання до сироти:"Скільки людей загинуло у ВОВ" відповідає "20 мільйонів", доповнююче питання: "Назви поіменно"
Сергій _ 17.09.2009 16:21
Як на мене, необхідно обмежити кількість пільговиків на кожну спеціальність окремо. Ато виходить так, що на престижні спеціальності (котрі дійсно є важливими для суспільства) понад 50% пільговики. То який же результат для суспільства від такого навчання?
NoComment _ 17.09.2009 15:53
Єдине, чого я б ще хотів - це відміна всіляких пільг і вступу за медичними довідками. Ми маємо отримати спеціаліста, крапка. Якщо в людини немає здоров`я, щоб здати тест - то звідки в неї воно візьметься, щоб витримати навчальне навантаження? Чи замість отримання знань, вона просто отримає диплом - і недолугий спец піде працювати? Вам потрібно, щоб вас обслуговував недовчений чиновник, вашою безпекою опікувався безграмотний юрист, чи, боронь боже -ви потрапили до лікаря, який рецепта не може написати?
Отец со стажем _ 17.09.2009 13:31
Всё было бы нормально, если бы ещё тесты составлялись нормально. А то в них миллион ошибок! А пока обжалуешь - поезд на поступление тю-тю , ушёл. А за то время, пока ты носишься с аппеляцией, на место твоё примут дебилов с липовыми справками. А ты долго и нудно будешь доказывать, что не верблюд. Но в этом году ты уже пролетел. Опять же- 65 процентов русскоязычного населения должны сдавать украинский язык и литературу на украинском, а остальные предметы на том языке, на котором их изучали. Во время тестирования нету лишних минут , чтобы заглядывать в словари. Нарушение прав человека в чистом виде!
мамуля _ 17.09.2009 13:19
Боже мій! Що ще придумають нового ці наші державні мужі після чергового перепою? Скільки ж вони будуть колотить і батьків, і дітей?
Славомир _ 17.09.2009 12:10
МАМА _ 17.09.2009 11:29
"на поступление в институты совершенно не останется времени"
Якого ще "времені"? Вступних іспитів же немає! Здавайте сертифікати чи копії в інститут і все - це можна за пару днів зробити. Потім ще буде 3-5 днів на вибір одного вузу, якщо вступите зразу в декілька.
Вакарчук - респект! Тестування - супер. А у кацапів нічого не вийшло - корупція й фальсифікація тотальна. 20% випускників (переважно повні придурки) приїхали з 99-100% результатами, в вузах не знають, що з ними робити.
Це вже другий раз намгається Раша запровадити тестування, і нічого не виходить. Все таки між нашими країнами величезні відмінності в ментальності й рівні демократії. Тепер Вакарчуку головне вистояти, бо в ВР забагато охочих повернути все як було - з так званими "вступними іспитами".
LordG _ 17.09.2009 11:43
Какое издевательство, мамаша???
Раньше летом были вступительные, а теперь тесты. Вот и вся разница.
Ну так вступительные раньше покупали, а сейчас сдавать придется ....
Pike _ 17.09.2009 11:31
Какое издевательство, мамаша???
Раньше летом были вступительные, а теперь тесты. Вот и вся разница.
МАМА _ 17.09.2009 11:29
Опять очередное издевательство над детьми, ведь на поступление в институты совершенно не останется времени, а отдых нам только сниться..............