Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 24
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
МАРЬЯН _ 14.10.2009 21:56
ГАНЬБА!! ЩОСЬ НАМІНЯЛИ ЩО ТЕПЕР ДОДЗВОНИТИСЯ НЕМОЖЛИВО!!!!!!!!
хохол _ 13.10.2009 19:45
евро набор номерив в вели, тепер евро зарплату давай
Юрист _ 13.10.2009 17:17
Даю справку. Новвоведение новых телефонных стандартов подписано лично Яценюком А.П. Предложение тоже лично им в несено в период возглавления им МИД Украины!!! Всё точка! Это сделал Яценюк!!! (подробности www.rada.gov.ua - в законодательной базе)
Гавро _ 13.10.2009 10:28
Туристам пофік до то що у нас зміниться з 14 жовтня. Вони, перебуваючи в Україні, через роумінг будуть телефонувати в свої країні та по Україні через міжнародний набір +380.......
Шаповал _ 25.09.2009 01:10
Полеміст _ 13.09.2009 23:26
Ви в усьому праві, тільки щодо" спробуйте додзвонитись в село в сусідній області - голову зломите.. Повинно бути значно простіше. Так що всі з часом звикнуть і буде щастя." трохи не так. Зональна побудова телефонних мереж передбачає,що у Вашому прикладі з"єдання все одно нічого не зміниться, Ви не будете тільки набирати"8", а все інше-залишиться, включно із якістю зв"язку.
Шаповал _ 25.09.2009 00:50
forg _ 12.09.2009 19:23
Як фахівець,котрий свого часу займався розробкою номерного плану для Фастівької телефонної мережі в 1993-94рр (який було впроваджено в 1998р. і він діє заразі і буде діяти далі) стверджую:номерний ресурс вже давно було потрібно впорядкувати, він не відповідає потребам телефонних мереж стаціонарних та мобільних операторів з 1991р. Не змінювали його тільки через те,що чиновники, які мали б цим опікуватись на рівні України не думали про технологічні питання, бо призначались за принципом кум-брат-сват-свій-тощо.Наприклад:Делікатний,Довгий,Шевчук,тобто люди далекі від галузі зв"язку, які тільки прагнули відкатів та особистого входження до Великого капіталу -чого врешті й досягли,гади... А зараз номерний ресурс вичерпано, немає префіксів для нових операторів стаціонарних і мобільних мереж - тож нема як брати хабарі за їх виділення з нових гравців-оператрів, та й є привід- вимоги МКТТ (Міжнародної Комісії з Телефонії та Телеграфії) в Женєві,Євро2012.Хоч це спнукало.
Некто _ 22.09.2009 17:42
о туристах думаю только, придурки.
Олександр _ 15.09.2009 18:21
Буде як і в решті європейськіх країн, нічого погано в цьому не бачу.
Крім того, якщо дзвонити за кордон з мобільного то замість 00 на початку можна набирати +.
Наприклад, для Россії: буде +7...
Полеміст _ 13.09.2009 23:26
Те, що доведеться операторам міняти номери - так нєфіг було при впровадженні GSM в 90-х ставити все на совкові рейки, була можливість все поміняти ще тоді. А щодо "великих втрат" - то ви подивіться на місячний прибуток того ж Київстар - з плати за з'єднання (за тиждень) і оплатять свої витрати ))
Насправді, ЛЮДИ, ЦЕ ДОБРЕ... У нас стара і дуже складна система набору номерів.. спробуйте додзвонитись в село в сусідній області - голову зломите.. Повинно бути значно простіше. Так що всі з часом звикнуть і буде щастя..
forg _ 12.09.2009 19:23
Andrew_UA - тупак
Andrew_UA _ 09.09.2009 17:21
Нові правила набору номерів вже давно повинні були замінити стару систему! І на мою думку це тільки на краще... треба привикати до чогось нового. У Європі про такий набір номерів ніхто поганого ще не сказав, а про наш набір говорять що у нас вічно як не у людей (чув на власні вуха).
Жека _ 08.09.2009 17:16
"Чем бы дитя ни тешилось, лишь бы не плакало". А лучше подходит: "Когда собаке нечего делать, она яйца лижет".

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100