Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 17
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Євген _ 01.02.2010 09:44
Маємо глибоку системну кризу, а там колапс, напіврозпад. І виходу з цієї дупи на шляху укр. демократії не вбачається. А її капремонт справа безнадійна - не доживемо, тоді що? Диктатура. Так було ще з часів дав. Риму у лиху годину. До речі, за неї кнесету нема чого робить, та й так не робить. Здається з'явився й кандидат на диктатора - людина, якій влада потрібна не для грошей, а для слави. І на останнє - автор пиши ще, бо треба будить. З повагою. Євген.
Михайло Димид _ 29.01.2010 12:46
Тут дійсно підняте одне із екзистенційних питань, яке торкається кожної людини на світі. Дякую, за це що автор його заторкнув, хоч очевидно можна було ще й тут згадати про чистоту душі та погляду, звідки й все починається. Дякую.
Євген _ 29.01.2010 09:02
В країні відкатів такої дискусії не було. А у світі це питання давно вирішене ,бо економіки успішні,а відтак- моральні.І не тільки свиняча "еліта", а майже весь нарід наразі не вартий своєї землі,бо з нього знущаються і грабують,а він безмолствує чи сопить і ходить під себе, безпорадно потопаючи у бруді,блуді,злиднях,розбраті,корупції.Це сіра зона всілякого лиха,хоч таки у першу чергу-морального і екологічного. І ставлячи задачу,давай метод розв"язання чи з огляду на її надсладність- підхід. Вочевидь,потрібна потужна об"єднальна нац. ідея.На мене,"ЧИСТА УКРАЇНА"- чиста конкретно у всіх сенсах.Потужна пропаганда,дієві закони чи укази,наглядні рішучі дії,громади рухи,відновлення великої зеленої справи,сплюндрованої запроданцями... А як? Далі буде
zer0 _ 28.01.2010 22:25
Вапнярка проти Риму не є Економікою проти Моралі...Коли люмпенізоване варварство руйнує автентичну цивілізацію намагання звести цю трагедію до протистояння світоглядів виглядають... Відразу видко - гарна автор людина...Ну, за АРХІТЕКТУРУ!
Др. Мальтус _ 28.01.2010 17:15
Тарасу з Калушу (Для того треба людям знати що це погано. "Мораль" статті не та)
Тобто, люди в нас прям-таки імбіцили? Вони не знають, що це погано - валити лайно у річку, чи палити пластик на подвір"ї, чи глушити рибу динамітом, чи кататися джипами по заповідниках (список таких вчинків безкінечний)?
Легше за все сказати: "Це все оті, що наверху - а простий люд добрий і святий". Щоправда, жоден з нинішньої еліти не вийшов з арістократії білокістної. Усі як один - з народу, до сих всі їхні батьки по селах сидять
Для "Андрей-с-Востока" _ 28.01.2010 16:07
"Автор вообще знает, что такое экономика? Экономика - это удовлетворение потребностей. Какие у вас потребности, такая и экономика. Если вы хотите мебель из натурального дуба, то что ж - приходится рубить дубы."

Потребности формируются воспитанием. Дальше объяснять не хочу. Наверное на Востоке все такие дубовые.
іван _ 28.01.2010 13:16
Автор пише , що веде " дискусії на цю тему " . Чи не можна було б уточнити - де саме і на якому рівні ведуться ці дискусії ?
Євген _ 28.01.2010 11:50
Автору щира подяка,що почав лупати цю скалу.Та здається,проблемаглибша а задача ширша .Далі буде
Тарас,Калуш _ 28.01.2010 09:59
Др. Мальтус
Початок статті - "Перші особи держави, депутати, чиновники високих рангів живуть за принципом "Сьогодні і мені" - відверто неправдивий. Типове протиставлення "ВОНИ vs простий народ". Це було актуально в 19 столітті, коли чесні інститутки ходили в народ із лекціями про світле майбтнє...
Простий народ так само гробить і природу, і економіку задля сьогоднішіх смішних на повірку потреб. Не забуду сповідь одного такого "з народу", як він рубав дерева на кладовищі, аби продати на деревину: "жити ж треба". Малось на увазі - добудувати трьохповерховий будинок, в якому він і жити не схотів, бо то ж село неасфальтоване.
Коли селянин тягне лантух сміття то річки, то про що він думає?
Коли базарний торговець продає відверте лайно, знаючи, що воно прострочене чи зіпсоване - про що він думає?
Банальна стаття ні про що, нібито автор не знає не менш банального: кожен народ має владу, на яку заслуговує.
Для того треба людям знати що це погано. "Мораль" статті не та
Тарас,Калуш _ 28.01.2010 09:55
Економіка сьогодні головна бо плодів її найбільше бракує і вони дуже важко даються людям. Це питання зачіпає багатьох. Політики, які не відходять від влади ні на мить добре знають куди бити по страху людей.

Не можна протиставляти економіку моралі. Це на руку олігархократам. Висновок з протиставляння - живи економічно неморально, або моралься в ніщеті, а в останньому випадку все одно прийдеш до неморальності і який сенс відтягати неминуче? Так ростуть хабарники, здиники і наглюки, які не пропустять моменту обдурити когось і нажитись. Це Україна - нещасна окраїна.

Економіка буває моральною. Економіка - це результат викиростання інструментів, які дають прибутки. Яким чином їх використовувати і що за обєкт вибирати: наркоторгівлі і хабарі чи працю на підприємстві і чесну зарплату є вибором. Якого нас хочуть позбавити. Не допомагайте їм.

Автор журналу "Коментар"
Тарас _ 28.01.2010 08:55
І в часи Голодомору в містах "піднімали" культуру, працювали кіно і музеї....
Чи буде людина, яка не взмозі заробити на проживання, поводитись морально?
А яка частина інформаційного потоку спрямована на виховання моралі?
Чи хоч щось робиться, щоб поняття мораль входили у свідомість дітей? Діти бачать аморальність від дитячого садочка! Чого ж сподіватися в майбутньому?
Що зробив автор для перемоги моралі у суспільстві? Чи просто розповів нам, як "космические корабли бороздят простори вселенной"?
Др. Мальтус _ 27.01.2010 19:47
Андрей-с-Востока _ 27.01.2010 18:53
Автор вообще знает, что такое экономика? Экономика - это удовлетворение потребностей. Какие у вас потребности, такая и экономика. Если вы хотите мебель из натурального дуба, то что ж - приходится рубить дубы.
Майбутній Президент та його "нація" _ 27.01.2010 18:53
Для кого ця стаття? Може для них? video.gala.net/v/hRG8bkWN
Alex/l _ 27.01.2010 18:48
Низький уклін автору за те, що піднімає таку важливу тему.
Одне- два покоління (до яких належу і я) зруйнували, надбані віками, загальнолюдські цінності. Гідність, порядність, мораль - викинуті, нажаль, на смітник суворим сьогоденням. Сподіватись, що політики займуться цією справою, марно - ми бачимо, що їм не до цього (вони думають, як захистити награбоване). Єдиний вихід на даний час вбачаю у товаристських об"єднаннях небайдужих людей. Громадою ми можемо протистояти, принаймні, піднімати це питання на вищий рівень.
tuskarora _ 27.01.2010 17:35
абсолтно правильно. Чиста економіка не відповідає на питання - а для чого це все? адже в гробу кишень немає, і вічно людина не живе. безсмертя людини - в її нащадках, а це вже стратегія виживання, в тч і в соціальному аспекті, бо люди не мужть не взаємодіяти одне з одним.
І взагалі, об"єднати людей може тіки ідея, - гроші о"єднують лише тимчасово, обмежено, а часто роз"єднують :)))
vickie _ 27.01.2010 15:06
Недосконалість та протиріччя в існуючому українському законодавстві дістали межі, за якою жоден громадянин, політик чи бізнесмен не може буди впевнений у власному майбутті.
Ні наявність грошей, ні політичний вплив вже не можуть захистити власність і власників від рейдерства, махінацій та корупції на будь якому рівні. Колапс, починаючи від повного руйнування системи житлового господарства, продовольчої кризи і до повного безладу, - неминучий, якщо терміново не започаткувати системні зміни в державі.
Негайна реформа має забезпечити чітку фіксацію базових понять та врегулювання визначальних взаємовідносин між ними. Потрібен комплекс змін, який складається з формалізації власності, адміністративної реформи, реформ виборчої та судової систем, боротьби із корупцією, вирішення ключових економічних та гуманітарних питань.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100