Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 19
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
гоцул _ 10.02.2010 23:21
з тих 2.5 млрд. Хтось верне потрачене на вибори
presss _ 10.02.2010 23:17
в того генерала стільки бабла, що він за власний кошт може поставити цю систему нагляду,а нам як лохам парить який він борець за правду
presss _ 10.02.2010 23:10
вже обісрались з візиром, але штрафи за них заставляють платити
Kindrat _ 10.02.2010 01:26
Глобально це означає- в світовому масштабі. Як такий грамотний генерал, то реально прогрес в країні феноменальний. Де придбати глобус України?
Не хабарник з ДАЙ _ 09.02.2010 16:28
Уся Європа обладнана фіксуючими порушників пристроями. Але в Україні все не так просто. Тут головне питання- хто має доступ до цієї інформації з метою коректування або знищення. Якщо знову ДАЙ, від цього у державі нічого не зміниться. Адже почнуть торгувати інформацією на знищення.Ніхто в Україні не може собі уявити, наприклад, як притягають до адмін. відповідальності начальника УМВСУ чи прокурора, чи іншого злодія у законі. Інформація про порушника ПДР повинна бути захищена від таких "стражів" порядку як ДАЙ !!!
Khan _ 09.02.2010 16:18
2,5 млрд. грн. на 5 тыш точек.
Т.о. одна будка с "устройством" 500 000 грн.
Понимаю, очень нужная весч.
Йохлуп _ 09.02.2010 15:46
А сколько бабла за Визир отлистали в общей сложности , т. Милиционер ?
Дущ _ 09.02.2010 15:25
Еще можно захерачить проект самовосстанавливающегося дорожного покрытия и дорожной разметки, автоматы для перевода старушек и детишек через дорогу, пункты отдыха водителей, раздвижные накрытия над магистралями, лазерные жезлы ДАИшникам, подогрев дорожных покрытий, передвижные пункты питания для инспекторов ДАИ и водителей, телефоняе автоматы прямой связи с телефоном доверия ДАИ через каждые 200м вдоль всех дорог и еще много чего полезного, желательно к ЕВРО 2012.
denkend _ 09.02.2010 15:09
Ну, зрозуміло, вибори закінчились, відмиті на "візирах" гроші вже "проголосували". Тепер або може почнуть щось робити на європейський манер, тобто може куплять техніку нормальної якості, (але віриться слабо), або, що швидше, куплять якогось "китайця" по потрібній ціні. Пора готуватись ("мити" гроші) до нових виборів :))
Алмаз. _ 09.02.2010 14:59
Всі зрозуміли, що Візир - херня. А хто з ментовського начальства відповість за тисячі штрафів, сплачених за їх сучі листи щастя?.. Падлюки.
Простий дай_шник _ 09.02.2010 14:48
Краще б було відмивитись від послуг тих крахоборів і дати їм лопати - хай ями засипають, а не збирають данину
100% _ 09.02.2010 14:39
молодцы мусора! отмыли бабки на визирах! теперь отмоют на "ГСС"
taras _ 09.02.2010 14:27
головне щоб ті нові прилади брали антирадари і щоб ці антирадари не заборонили - тоді ще можна буде жити :)
sasha _ 09.02.2010 14:23
А тепер ці візіри хай дадуть Луценку та Коломійцю на зарплату.У нормальній країні за таке їх би уже посадили,а у нас ці клоуни хотять купляти нові візири.
ВАНЯ _ 09.02.2010 14:21
Я С ВАМИ СОГЛАСЕН!!! ПРО ДУПУ В БЮДЖЕТЕ И ПРО ТО ЧТО МЕНТЫ ПОЛУЧИЛИ ОХРЕНЕВАЮЩИЕ ОТКАТЫ ЗА ВИЗИРЫ, - А ТЕПЕРЬ ОНИ НЕНУЖНЫ!!! ВОТ КАК У НАС ДЕНЬГИ ПРОСЫРАЮТСЯ!!! В ЮТУБЕ РОЛИК ПРО ТО КАК КОЛОМИЕЦ ПОКУПАЕТ БРИЛЛИАНТЫ!!!!! СУКИ!!!
taras _ 09.02.2010 13:57
не вірю я в це
у бюджеті і так ДУПА а тут ще такі гроші вивалювати невідомо на що - -хіба на відкатах
але і це нелогічно - а звідки тоді каса від простих ДАІшників візьметься????
Тёма _ 09.02.2010 13:20
Никаких систем слежки не будет =D
Просто наварят дохера денег на покупке "систем наблюдения", а потом заработают на откатах, когда признают незаконными "системы наблюдения".

Визиры покупались за дикие деньги для государства на бумагах, а коломийцы и т.д. - заработали.
Максим _ 09.02.2010 13:01
Это конец частной жизни. За народный счет они развернут тотальную систему слежки за Народом. А в германии системы наблюдения в суде признали незаконными.
Алекс _ 09.02.2010 12:29
Більше їх купувати не будемо", - сказав Коломієць.
нормально! а зачем тогда столько накупили и куда теперь их денут? ну уроды!

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100