Фотошпалери на стіну - тренд 2022 у дизайні інтер'єру

5363
27 травня 2022
Фотошпалери Walldeco

Люди, що створюють оздоблення домівки з нуля чи хочуть оновити декоративний вигляд кімнат, шукають сучасні ідеї дизайну квартири. Зазвичай це щось дуже дороге та непрактичне. Але не варто складати руки, адже існує дуже цікавий спосіб зробити оселю унікальною. Сучасні фотошпалери в інтер’єрі дозволяють створити незвичайні ефекти в приміщені за доступною ціною.

Які можливості відкривають настінні покриття

Останні модні тренди дизайну інтер’єру досить часто містять великі фотографії у якості декору приміщень. Звісно, це не стандартні світлини, а роздруковані на спеціальному полотні малюнки. Вони стають дедалі популярнішими, тому що мають низку переваг перед звичайними шпалерами.

Фотошпалери Walldeco

Фотошпалери Walldeco дозволяють:

  • зробити дизайн своєї оселі індивідуальним, підкреслити смак власника, розповісти про його захоплення та інтереси;
  • візуально змінити розміри кімнати та пограти з освітленням;
  • розділити приміщення на спеціальні зони, що особливо має сенс для лофтів та кімнат, у яких мешкають декілька людей;
  • надати яскравий акцент деяким деталям ремонта.

Фотошпалери здатні змінювати настрій та задавати загальний емоційний тон приміщенню. Природа має властивість заспокоювати психіку. Тож величні пейзажі дуже пасуватимуть у спальні, та сприятимуть відпочинку після важкого робочого дня. Абстракція буде доречна при вирішенні важливих питань. Вона допомагає поглянути на ситуацію з іншого боку, відкинути усі неважливі деталі.

Фотошпалери Walldeco

Де використовуються об’ємні зображення

Фотошпалери – це розповсюджений спосіб розширити інтер'єр, до якого вдаються багато власників приміщень. Тому їх використовують для усіх кімнат без виключення. Підводний світ та морські пейзажі застосовуються для оформлення ванних кімнат. Квіти та фрукти часто зустрічаються у кухнях. Крім них дуже популярними світлинами є вікна та балкони, які збільшують приміщення.

Фотошпалери Walldeco

Фотошпалери в інтер'єрі спальні зазвичай містять зображення природи, що допомагає відпочити та скоріше заснути ввечері. У вітальню обирають краєвиди міст, водоспади, ліси чи гори: такі малюнки, що допоможуть подорожувати не виходячи з квартири.

Різновиди фотошпалер

Якщо ви не знаєте, як правильно підібрати реалістичні зображення на стіну, варто заглибитися у їх різновиди. Сучасний ринок пропонує декілька базових матеріалів для фотошпалер: папір, флізелін та вініл. Перша основа дозволяє часто змінювати дизайн оселі завдяки невеликої вартості полотна. Паперові шпалери виглядають натуралістично, але не придатні до вологого прибирання та дуже чутливі до механічних пошкоджень.

Фотошпалери Walldeco

Флізелінові фотообої для спальні відповідають усім екологічним вимогам та дозволяють стінам дихати. Покриття має повітряну структуру, що допомагає приховати нерівності поверхні. Вініловий матеріал втілює найрізноманітніші ідеї дизайну квартири, адже він має дуже гарні характеристики. Він тривалий час не втрачає своїх кольорів, має довгий термін експлуатації та добре переносить вологе прибирання.

Фотошпалери Walldeco

В інтернеті є приклади усіх різновидів фотошпалер та їх зображення в інтер’єрі. Ви можете обрати будь-який малюнок для своєї оселі або замовити широкоформатне фото власного виробництва на стіну. За допомогою сучасних технологій ви зможете змінити інтер’єр та зробити його більш жвавим. Це гарний шанс реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї! Обирайте малюнки та створюйте свою атмосферу в оселі.