КОМЕНТАРІ - 31
Олена _ 02.11.2010 15:30
А я вважаю, що саме гармонія і є запорукою задоволення життям - коли не ставиться ніщо і ніхто на перше місце. Якщо все добре, то дійсно - Я на першому місці. А якщо хтось із №2,3,4 захворів? Або для тих, що захищають баьківщину, що на першому місці? Тому ця шкала можлива тільки в ідеалі. А у житті кожен день змінюються приорітети.
Сергій _ 13.10.2010 09:55
Боголюбці кажуть: "Шануйте бога, терпіть все життя, голодуйте, працюйте багато, живіть с некоханою дружиною бо так велів Бог і якщо стерпете то вам буде щасття там! на небі." але чому треба все життя терпіти якісь негаразди якщо життя одне і не можна писати його на чернетку а потім (на небі) переписати на чистий аркуш без помилок? Та нема того неба про яке кажуть! Живіть краще по філософії: "Життя одне і прожити його треба насолоджуючись кожною хвилиною!"
androgen _ 02.10.2010 20:00
androgen_2
як думаємо - так і живемо, карта території - ще не сама територія, тобто ви зустрічаєте в Україні тільки те, на що налаштовані,
а ви, як очевидно, налаштовані на погане, бачите в навколишніх тільки негатив, напевно у вас працюють з раннього дитинства батьками закладані такі прогами: "ти - ніхто і ніщо, ти - д...мо, яке випадково виплило" і "навколишній світ - теж жорстокий і непривітний". Варто вам змінити власний світогляд і перепрограмуватись на ефективнішу програму "я - окей і всі теж - окей" і буде вам щастя!!!! Працюйте над собою, полюбіть себе і тоді ви зможете полюбити інших людей. Бажаю успіхів, хоча це не просто, але я вірю у вас!!!!
1. Вірте краще не в мене, а в Бога - легше Вам буде жити. При чому тут я, тут обговорення статті іде.
2. А взагалі - Ви самі хоч зрозуміли, що написали?
Олена _ 28.09.2010 11:25
Стаття хороша й дуже правильна. Ось тільки дуже вже нагадує книгу російського прихолога Анатолія Нєкрасова. Ви ж хоч би раз його десь там згадали. Чи це він у Вас списав "Материнскую любовь" чи інші книжки?
Андрій _ 26.09.2010 21:23
Люди, лихо ховається ось у чому. Стаття правильна від початку і до кінця, але не всі це можуть зрозуміти. Або розуміють лише одну точку зору з того що автор хотів нам сказати. Усе треба робити з ЛЮБОВ'Ю!!!!!! З початку треба навчитись любити себе, але любити тільки з ЛЮБОВ'Ю. ЛЮБИТИ кохану і взагалі будь яку справу яку робиш треба любити з ЛЮБОВ'Ю!!!. Хтось каже шо бога треба перше любити, а решта все воздасться. Коли? На "тому світі"? Хто так тут каже, ви взагалі розумієте що таке "БОГ"? Бачу що не розумієте. Бог - це ЛЮБОВ! А ви думаєте що треба Йому кланятись...
То що там у заповідять говориться, то все написано такими людьми як наш автор, може трохи мудрішими а може і ні. Бога треба шукати в собі. Багато людей вірять в бога, та роблять багато лиха. А вірять тому, що можуть тишком-нишком висповідатись. Я вірю в силу, ЛЮБОВ - це сила. Я не вірю в християнського бога, але намагаюсь зробити так, щоб у моїх рідних завжди буда усмішка на лиці.
ольга калита _ 15.09.2010 23:34
дуже вдячна дописувачам за гарні відгуки на мою статтю,
радію, що вона вам стала у нагоді...
androgen_2 _ 15.09.2010 23:30
як думаємо - так і живемо, карта території - ще не сама територія, тобто ви зустрічаєте в Україні тільки те, на що налаштовані,
а ви, як очевидно, налаштовані на погане, бачите в навколишніх тільки негатив, напевно у вас працюють з раннього дитинства батьками закладані такі прогами: "ти - ніхто і ніщо, ти - д...мо, яке випадково виплило" і "навколишній світ - теж жорстокий і непривітний". Варто вам змінити власний світогляд і перепрограмуватись на ефективнішу програму "я - окей і всі теж - окей" і буде вам щастя!!!! Працюйте над собою, полюбіть себе і тоді ви зможете полюбити інших людей. Бажаю успіхів, хоча це не просто, але я вірю у вас!!!!
Вікторія _ 15.09.2010 14:47
дякую за статтю!знайшла для себе корисне, особливо подивившись зі сторони на свої життєві пріоритети....
пс. це справа кожного визначати свої життєві пріоритети, тому дискусія щодо "Бог на першому місці, чи в нас, чи з нами , чи я -Бог і тд" немає сенсу. то є справа кожної людини.
r.d. _ 14.09.2010 21:06
Хороша стаття! респект автору!
androgen _ 14.09.2010 15:26
androgen_2
як завжди, ви, пане, проявляєте свою жовчну сутність, ваші судженя говорять, що ви - далеко не гармонійна, не освітчена і не сучасна особа
Та куди вже мені до вас, гармонійних.
Щоправда, я поки що не зустрічав в Україні особу, гармонійну та сучасну одночасно. І тим більше - освічену при цьому. Якщо назвете яку з відомих - буду щиро вдячний.
Олена _ 13.09.2010 10:34
мені сподобалась стаття. дякую!
androgen_2 _ 11.09.2010 17:51
to androgen _
як завжди, ви, пане, проявляєте свою жовчну сутність, ваші судженя говорять, що ви - далеко не гармонійна, не освітчена і не сучасна особа.
привіт _ 10.09.2010 15:40
Ваш чоловік прагне виглядати елегантно і красиво, втім не придвляє Вам уваги. Що це озназачає?! Дуже грамотна і головне парвида стаття з цього приводу на bezbrehni.com в рубриці життя
Люда _ 09.09.2010 10:35
Чому любов до батькыв перебуває лише на 4 місці? і чому вона не може або не повинна бути жертовною, адже саме це поняття уособлює самопожертву.
androgen _ 06.09.2010 17:49
mikfed
Но тогда не говорите что в мире много зла и безпорядка где же Бог. А его нет рядом, если вы на пьедестал свое жизни поставили себя.
100%