Українська правда
Коментарі до статті

Олена Франчук розповіла про своїх радників і те, чого вона не боїться

 







козак _ 27.05.2008 11:13
Марунга _ 26.05.2008 19:49
користь є тоді, коли дотримала ціль, засоби і методи будь-якої дії... робити саморекламу на чужій біді, бути співучасником у її творенні,продовжувати красти гроші з бюджету, не сплачувати належно податки, зарплати, перераховувати мільйони у закордонні сумнівні фундації теж огидно. і якщо хочеш робити добро, то роби. а найкраще то повернути те, що незаконно вкрав (хоча можна вкрасти і законно).запрошення високих осіб вартує від 200 до 500 000 дол. щонайменше.крім того, поверніть людям їхні акції,заощадження і вони смі себе вилікують.немає сенсу вести мову про те,на жаль, бо немає серед олігархів людей ких можна назвати людьми.
Марунга _ 26.05.2008 19:49
Може, джерело фінансів і сусмінвне, але чи було б краще, якби ці гроші пішли на нові маєтки? Те, що вони роблять - це гарна справа. Цим мала б опікуватися держвава, але якщо їй не до цього? А такі відомі особистості запрошуються для того, щоб привернути увагу не лише цих особистостей до себе, але і суспільства до проблеми. Чому ми бачимо в усьому лише негатив? Давайте навчимося бути вдячними за добрі справи! У світі немає нічого однозначного, крім чорного та білого є багато інших кольорів! І це добре, що в країні зароджується благодійництво. Треба навпаки більше про це писати, хай це буде і безкоштовний піар, але ж на користь!
Scott _ 18.05.2008 18:05
А не расскажет ли нам малоуважаемая Франчучка как она зделала бабло которое теперь направо да налево?
Какой такой бизнес приносит ей бабло?Как по мне то тупо украденое в украинцев и сейчас нагло тратицабез стыда и совести!!!
Юрий _ 18.05.2008 12:59
В данном случае спонсором является народ Украины.Пинчук заХАБАДил несколько рентабельных предприятий,вот и изображает из себя мецената...
Наля _ 18.05.2008 09:38
бобзик _ 17.05.2008 22:03
Чому Кучмиха-молодша так бездарно одягається? Ніби і бабло ж є

Тут уместно :"Ни ступить, ни молвить" .Очень жаль. Речь , нет слов.
Не плохой проект, но лучше бы ничего не говорила.
козак _ 18.05.2008 02:16
в Біблії написано....якщо робиш добро або даєш милостиню, то нехай права рука не знає що робить ліва. ТОМУ ЗРАЗУ ВИДНО фарисейство Пінчука. він як якусь допомогу хоче організувати чи мистецьку виставку, то треба зразу або Клінтона або Кофі Аннана, щоб усі його хвалили....
Грім _ 18.05.2008 01:36
тому як би їх їхні радники і перукарі не чепурили і їх не відмивали, від цинізму і їхнього відчуття голодності (бо чужим добром не наїшся) вони ніколи не відмиються
а ще знаходяться "умники", що заявляють,що це нац. еліта=\
козак _ 17.05.2008 23:37
кв _ 17.05.2008 21
хоча я і критик всіляких пінчуків і їм подібним але погані слова тут ні до чого. лише звинуватять вас в ненависті і безкультур-ї. я вам поясню чому вони так без смаку одягаються, що навіть Кофі Аннан а відстані від них тримається.
бо перша характеристика багатої людини то є шляхетність, скромність і благородність. шляхтич отримував маєтки за заслуги за захист рідної землі (хоча і це не можна ідеалізувати, бо багато нахлібників було в усі часи. чи можна їх вважати благородними і шляхетними, коли бацька дарує завод після шлюбної ночі? тому як би їх їхні радники і перукарі не чепурили і їх не відмивали, від цинізму і їхнього відчуття голодності (бо чужим добром не наїшся) вони ніколи не відмиються
бобзик _ 17.05.2008 22:03
Чому Кучмиха-молодша так бездарно одягається? Ніби і бабло ж є
козак _ 17.05.2008 18:24
якщо пінчуки думають собі індулігенцію на інший світ заробити, то не переживайте, та мбуде все по справедливості.якої тут уникаєте. "і БУДЕ СУД І БУДЕ КАРА". І за ТИСЯЧІ українських дітей тих батьків яких ви з вашими поплічниками пустили по світі, пограбували, що хворіють, треба буде відповідати.і то дуже швидко.....
козак _ 17.05.2008 18:16
то добре....тепер можна і доброчинністю зайнятись. спершу накрасти, не платити зарплат, що люи ще більше споїлись, а тепер ми, такі гарні, будем вам лікарні будувати. краще поверніть то що ви, шановна, з вашим батьком і чоловіком накрали, а люди самі про своє здоров-я подбають. хворобА ВІЛ СНІД якраз і поширеше найбільше серед малозахищених верств населення, які створились в нас у 90-і роки, коли ви грабували. проблема віл сніду то проблема найперше політична і соціальнаю коли люди не мають коштів навіть на нормальне обстеження, коли ви змонополізували основні багатства країни. ганьба вам і вашим посіпакам
**** _ 17.05.2008 14:00
Чому журналісти постійно ігнорують один етичний момент: немає ВІЛ-інфікованих, є ВІЛ-позитивні і ВІЛ-негативні? Це статус особи!!! Про це варто пам"ятати, коли пишеш на згадану тему.
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ