Українська правда
Коментарі до статті

Помер Павло Загребельний

 







Vorskla _ 18.02.2009 01:11
Zemlja jomu puxom.Ce mii ulublennii pismennik-zemljak.Bagata Poltavshina dobrimi ludmi.
Іанна _ 17.02.2009 16:03
Це один із найгеніальніших письменників української літератури, прозаїк світового масштабу, Світило України, яке раптом погасло... Вічна память і шана цій людині!
Наталя-- _ 10.02.2009 07:00
Вічна память і спокій
Галина _ 05.02.2009 17:25
вічна пам"ять....світлої душі людина, геніальний письменник...
Олеся _ 05.02.2009 09:08
Він закликав нас, українців, читати. І читаючи його твори стаєш мудрішим, відчуваєш ту величезну історію, ту кількість людей, що жили до тебе на цій землі. Спасибі, Вам, Павле Архиповичу, за творчість і мудрість Вашу. Мир душі Вашій!
Олена _ 04.02.2009 22:50
Шкода, що йдуть такі люди. Один лише роман "Диво" чого вартий. Вічна пам'ять
Артем _ 04.02.2009 15:45
"Собор"- то Гончара...
Как бы там нибыло... Вечная память!
Iра, Португалія _ 04.02.2009 13:45
дуже жаль...."собор", "роксолана", "я, богдан"...світла пам'ять...
Наталя _ 04.02.2009 11:53
Схиляю голову в скорботі... Вічна пам'ять великому українському класику - Павлу Загребельному...
марія _ 03.02.2009 22:40
мені хочеться плакати... дуже шкода.і я висловлюю слова підтримки його сім"ї. він був геніальним майстром слова і залишиться жити вічно в нашій пам"яті і наших серцях
Богдан _ 03.02.2009 22:20
Царство небесне, земля пухом.Велика людина !
грабівна _ 03.02.2009 20:50
земля пухом і вічна память! Великий письменник! "Диво" і "Роксолана" - безсмертні.
Уляна _ 03.02.2009 18:45
Вічна память! Шкода, що коли останні роки він жив у холодному домі, до нього нікому особливої справи небуло. Тепер згадають. Прикре щастя України - помічати і вшановувати генія як не на черговий ювілей, то по смерті. Земля пухомб Велика була Людина
Оксана _ 03.02.2009 18:32
Сумую,прикра новина...Завдяки Вашій творчості я обрала фах філолога....Світла пам'ять...
Ірина _ 03.02.2009 18:02
При Майстрах якось легше.
Вони, як Атланти,
Держать небо на плечах,
Тому і є висота...
Спаров _ 03.02.2009 15:25
Светлая память.

Когда уходят Хранители - наступают беды..
Олена _ 03.02.2009 14:59
Світла пам'ять... Ви справді були совістю не лише кураїнської літератури, а й усієї України. Ви не лукавили, Ви просто йшли, у Вас нема зерна направди за Вами. Україна плаче...
стас _ 03.02.2009 14:48
Вічна пам"ять про Вас буде жити у серціях Українців всього світу.Ви пішли,а ваші твори залишаться навіки.
Сергій _ 03.02.2009 14:01
Світла пам'ять. Коли йдуть Майстри, ми всі стаємо біднішими. Земля пухом.
MiladyLi _ 03.02.2009 13:07
Земля пухом. Сумую.
Олександр Тобілевич _ 03.02.2009 13:06
Вічная пам’ять Вам шановний Павло Архипович й земля пухом.
Саша и Бэлла _ 03.02.2009 12:36
Жаль, не умею по-украински, хоть люблю и уважаю эту прекрасную, независимую страну!
Вся наша семья соболезнует. Прекрасный человек покинул этот мир.
Никогда не забудем его помощи.
В трудное советское время семья моего мужа жила ещё с двумя семьями родственников в маленьком двухкомнатном домике. Было невероятно тесно, стояли на очереди, шли годы, рождались дети. Тесть, школьный учитель, поэт, решил обратиться за помощью к любимому писателю, Павло Загребельному. В тот день, когда он ехал из Киева домой, радостный от состоявшейся встречи, семья получила ордер на квартиру. Такой оперативности мы не видели ни от одного чиновника, ни до, ни после. Такое чувтсво, что умер близкий, родной человек. Надеемся увидеть его в царствии Божьем!
Роман _ 03.02.2009 12:27
Москалю ти, совісті не маєш!!! Не всерівно хіба на чиїй стороні він воював??? Він воював ЗА УКРАЇНУ, ЦЕ ГОЛОВНЕ!!!!!!!!!!!! Біографію його почитай і побачиш, що Загребельний воював у складі червоної армії!
__Borya _ 03.02.2009 12:23
Вічная память!
denka _ 03.02.2009 12:16
А он на стороне УПА воевал или на стороне Красной Армии?


ПРОБЛЕМНЕ