ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТІВ ІНТЕРНЕТ-ХОЛДИНГУ "УКРАЇНСЬКА ПРАВДА"

10025
1 січня 1970

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда" належать інтернет-виданню "Українська правда" та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше.

Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

Використання матеріалів сайту "Українська правда. Життя" можливе зі збереженням таких правил:

1. Текстові матеріали, розміщені на сайті lifepravda.com.ua, можна безкоштовно використовувати в обсязі не більше 50% за умови прямого посилання у підзаголовку чи першому реченні матеріалу.

Для усного цитування (для теле - і радіопрограм) усне посилання на сайт видання обов'язкове.

2. Використовувати фото-, відео- та інших матеріали можна лише за умови розміщення під ними копірайту lifepravda.com.ua з прямим посиланням на матеріал, де використані ці матеріали.

3. Для друкованих видань передрук матеріалів Інтернет-холдингу "Української правди. Життя" дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора.

4. Інформація, розміщена на сайті у місцях, відведених для рекламних матеріалів чи розміщена на сайті з позначкою PROMOTED є рекламним матеріалом і належить третім особам. Редакція не відповідає за достовірність цієї інформації.

5. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил "Українська правда" залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.