
Коментарі до статті
Михайло _ 19.08.2008 13:49
Очень сильно возмущен дешевой пиар-рекламой, это надо было перевернуть грузино-осетинский конфликт, теперь грузинский кум - хороший, который сравнял город с землей, вместе с детьми и стариками, Россия - это зло, которая остановила войну.
Придурки!!!!
qw _ 12.08.2008 15:33
"ЩО ЦЕ ЗРОБЛЕНО СПЕЦІАЛЬНО"
Ага, это не баг, это фича. (с)
Орест _ 11.07.2008 11:20
Щодо реклами "Мама чому я помер", то я теж погоджуюсь, що тут допущено помилки, але якось випадково дивився по телебаченню інтерв'ю з людиною, яка до тої реклами причетна. Йому теж задали питання, щодо неграмотності напису, але відповідь була така, ЩО ЦЕ ЗРОБЛЕНО СПЕЦІАЛЬНО! ЩОБ І ЦИМ (ПОМИЛКОЮ) ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ЛЮДЕЙ.
правдолюб _ 08.07.2008 22:41
цілком згідна з попереднім дописувачем.
і ще маю своє зауваження: невже нема різниці між соціальною рекламою і комерційною?! Не треба все ліпити до купи.
По друге, провокації бувають різні, і часом вони можуть бути мотивовані (особливо у випадках соціальної реклами), а часом продовжують культивувати стереотипи, як ось закріплювати за жінкою статус товару, який можна споживати разом з цигарками, горілкою, колесами (я маю на увазі авто), солоними горішками і т.д.
"Мама чому я помер" _ 17.06.2008 22:11
"Українська провокація проти наркотиків викликала хвилю обурення в громадян" ...своєю безграмотністю. На три слова три помилки! 1) Називний замість кличного, 2) нема коми після звертання і 3) нема знаку питання в кінці речення. А на таку рекламу, як у західних фірм, нашим клепки бракує. Оце "Мама чому я помер" - стеля наших рекламістів.
f _ 17.05.2008 18:42
...
Shooter _ 10.05.2008 12:15
Хвалю за правильну реакцію на зауваження щодо destruction / distraction! :)
Ще би лише доповнив, що discover таки правильніше перекласти "відкрийте (для себе)", а не "дослідіть". "Дослідіть" би було "investigate". Та й по змісту лозунгу так правильніше: ви вже знаєте про weapons of mass destruction. відкрийте для себе також weapons of mass distraction
Сюїта _ 10.05.2008 00:15
А чому "навіть у Тимошенко"? (підпис до останнього фото про "Кохаймося")
Хіба Юля щось постулювала проти сексу?