
Коментарі до статті
jk _ 20.08.2009 17:33
Треба не сторонитися "продюсерського центру" "Габрі", а конкретно знати прізвища та імена цих проходимців.
Оголосити іх на всю країну, щоб вони більше не мали ожливості дурити людей.
УЛька _ 19.08.2009 14:02
Ну, перший день... мене втішив.....)) Але дійсно шоком було, коли наступного дня вранці встаю, а сцени вже нема.......)))
Хитрый Каравай _ 15.08.2009 07:45
Ганьба!
Дмитр _ 11.08.2009 18:57
Так, дійсно, все це правда, і фестиваль виявився дуже незграбним і неприємним. Хочу порадити всім не звязуватись ніколи із заходами, які рганізовує "продюсерський центр" "Габрі", тим більше і не думати про поїздку на СВірж 2010 - краще поїдьте на будь-який інший фест, їх в цю пору багато проводиться.. Та навіть і місцевість фестивалю виявилася не такою, якою її анонсували : фестиваль не території середгьовічного замку і тп,,,,,, на справді замок в полуторах км, та ще й зачинений величезним замком____________________________таким чином, шановні добродії, не бачу сенсу довіряти таким "бізнесменам" свій час, сподівання на відпочинок та гроші
Та, що була на "Свіржі" _ 06.08.2009 13:50
Люди, організатори пропонують компенсацію http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1249310252.html : футболку, кепку або жиск + квиток на Свірж 2009. Це, звичайно, компроміс, але все, що могли, ми вже втратили:)
Максим _ 05.08.2009 19:04
Не міг не відписати, згоден что фестиваль провалився, але его розмах був таким шаленим що не дивно що за якісь 250 гривнів проти таких гуртів - коштів не вистачило, лише виступ Ніни Катамадзе скільки коштував для організаторів! Так організатори прорахувалися і дуже сильно, але перший день пройшов на славу, було неймовірно. Виставка-ярморок теж булі не малі та дуже добре організовані. Тому якщо комусь і не відповідали на заявки, то нічого страшного не сталося.
Загалом гостям які приїхали у п'ятницю, як я наприклад, гріх жалкувати, бо воно того коштувало. Хоча якби усі три дні так було б, то це був би фестивальний БУМ.
1111 _ 04.08.2009 00:57
Зате перед цим хтось дуже хвалив зам. губернатора Ганущина , який курував цей фестиваль за "унікальні організаторські здібності" і бідкався щож це буде бо він подав у відставку. Пропаде область без нього :)))). А він виявляється получив свій відкат і змився...
Жах _ 03.08.2009 18:14
Смішно слухати про те, що організатори розраховували на 30 тис. (за іншими даними 50 тис.), адже наявна кількість туалетів, водопостачання та кухня з таким напливом людей просто б не справилась. До речі, воду в наметове містечко в суботу вранці вже не привозили. Відтак гостій фесту бігали до Свіржа і набирали воду в місцевих жителів. Добре, хоч дорога була недалека. Дрова для приготування їжі мешканці містечка змушені були шукати по навколишніх лісах. Крім того, організатори не спромоглися навіть перекинути черех міні-річку, яка відділяла містечко від території фесту достатньо переправ, тому біля двох містків-калік постійно виникали затори, особливо ввечері.
Про душові взагалі мовчу. Такого ще на жодному фесті не було.
Організації не було взагалі. Таке враження, що фест готувався в телефонному режимі.
Особливо шкода охоронців, яких привезли чомусь аж з Дніпропетровської (!!!) області і дали лише по 13 гривень, яких вистачить хіба на дорогу зі Свіржа до Львова.
Вона розраховувала! _ 03.08.2009 14:31
ні, ну нормально - кинути 5 тисяч слухачів, техників і поважний список виконавців на бабло - а пояснювати це своїми мріями про то, на що вона розраховувала! Та ще й никатися по кущам Свіржщини до 20-00 суботи, а не вийти і нормально (вчасно) пояснити всім-всім-всім в чому річ! Все вийшло через сраку!
to comme _ 03.08.2009 14:02
А на що пішли гроші? Як говорили між собою учасники фестивалю, майстри та ті, хто забезпечував гостям харчування-чай-пиво, організатори, ймовірно, від самого початку збиралися "кинути" всіх – бо задовго до початку фестивалю майстрам не відповідали на заявки, частина телефонів, вказаних на сайті, не відповідала, а у Львові про фест майже ніхто не знав. Хоча він відбувався за 40 кілометрів від міста Лева...
to comme _ 03.08.2009 14:02
+ Гості, які очікували музику, в неділю отримали натомість час і нагоду відвідати місцевий старовинний замок 1484 року, у якому знімали відомих "Три мушкетери", та церкву поблизу. Втім, навіть у замку частина брам були замкнені – лише в основній частині можна було походити занедбаними кімнатами й коридорами, а довкіл - ні. Як пояснили відвідувачам: "Фестивальників сказали не пускати". Та й на вході на замкову територію довелося перелазити через "шлагбаум", а перехожі (мабуть, місцеві) обурено говорили: "Ну дурні люди, їм навіть ворота не відкривають, а вони лізуть". І це при тому, що сайті фестивалю дуже тепло запрошували відвідати давній замок і стверджували, що гроші від фесту підуть на його реставрацію.
to comme _ 03.08.2009 14:01
Ага, по суті, фестиваль "продули". І свідком цього стали, на жаль, не лише українці, а й іноземні гості. Врятували музичну частину фесту лише гурти, які погодилися виступити суто заради доброго імені й радості публіки – як, наприклад, "Mad Heads XL", молдавани "Здоб ші здуб" та італійці "Figli di Madre Ignota".
Та й майстри-рукодільники продовжили робити свою справу навіть у неділю, коли остаточно згорнули музику – хоч за майстер-класи все ж треба було платити. Ну, й літературна сцена "відпрацювала" свою програму повністю, хоч поетам подекуди доводилось перекрикувати музику зі сцени.
Зрештою, потішила й чудова погода і природа. Хоч така втіха від досить далекої й недешевої для більшості подорожі.
Ірина _ 03.08.2009 13:27
одна з більш-менш адекватних статей про ситуацію на Свіржі. дякую