Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 27
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Гість _ 26.11.2009 12:54
Ага: моя мама медик і кваліфіковано заявила, щоб в жодному разі я не робила вакцинацію ні собі ні дітям. Ще в пологовому будинку мені та ще групі новонароджених зробили вакцинацію проти туберкульозу, ввівши кінську дозу, так що ми тепер в групі ризику, ми навіть в школі манту не давали робити, бо реакція була така, що пів руки вигнити могло в місці уколу. Це по перше.
По друге, почитайте мудрі книжки. В свій час Сорес заявив, що наша планета перенаселена, 6 млрд - це забагато, Земля може нормально жити при кількості населення 1 млрд. При чому, ця ж людина спонсорує виготовлення антивіроснуї вакцини, і, от диво, чомусь в кількості іменно 5млрд. доз! Це вас не наводить ні на які думки?
Патріот _ 05.11.2009 21:24
Є 10-ть складових імунітету.Найголовніша це Ph крові .Читайте Болотова 'ШАГИ К ДОЛГОЛЕТИЮ', Книги Миколи Друзьяка.Всім дякую за ваші коментарі
оксі _ 03.11.2009 18:02
Напевно Ви цікавитесь як викладають той чи інший предмет вашій дитині в школі? І Ви зацікавлені в тому щоб матеріал був вичитаний в доступній формі для вашої дитини, правда чи ні?.Так само в тій системі .Відмов не повинно бути.Щеплення повинні бути або справжні або липові, головне щоб були, а які різниці немає.І тих хто має їх липові довідки переважає.
оксі _ 03.11.2009 17:56
Всі хочуть бути здоровими і ніколи не заходити в аптеки.Так того Вам ніхто не дасть зробити.Як, що Ви народилися здоровими, ми Вас рано чи пізно зробимо хворими(поствакцинальні ускладнення) і Ви всерівно будете ходити в аптеки, і робити нас багатими-багатими. Як щоб не Ви?,щоб ми робили без Вас! Будь-ласка, Всі хто хочуть робити своїй Дитині Щеплення рекомендуємо прочитати"""Розширений Перелік Законодавства щодо Права Особи На Відмову Від Профілактичних Щеплень та Права На Отримання Медичної Інформації. ""
aga _ 03.11.2009 13:34
Oksi: vony ne lobijujut, a vykonujut svij profesijnyj obovjazok, bo vyvchaly imunologiju i majut vidpovidnu kvalifikatsiju. Vy hochete nazad v seredniovicchia, koly ne bulo nichogo, okrim 'pryrodniogo imunitetu'? P.S. Vchyteliam v shkoli tezh platiat za te schob vony vykladaly matematyku, biologiju ta inshi nauky--tse tezh konspiratsija?
МАМА _ 01.11.2009 10:34
перше щеплення синочку провела в 2,5 роки , вакцину Інфанрікс (АКДП) придбала в аптеці І ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ
оксі _ 30.10.2009 18:44
скажіть який зиск мають ті лікарі які протів вакцинації.Ніякої окрім вигнання їх "из сферы общества".Що мають ті що за вакцинацію.Посади ,премії і таке інше.Кому вірити? Вирішувати кожному самостійно.Інформації за і проти є дуже багато.Багато хороших спеціалістів є в охмадєті.хороші думки і порівняня можна відних почути.На офіційному рівні мало хто скаже на скільки шкідлива вакцинація.В принципі ніхто природній імунітет не скасовував а він кожній людині дається природою.А якщо вакцинуватися від тієї чи іншої хвороби ,природній імунітет втрачається назавжди, а він може бути сильніший
оксі. _ 30.10.2009 18:34
Я вам скажу хто за вакцинацію:педіатрам і медсестрам платять пів-ставки(м.київ,дніпровський р-н),медсестрам за то щоб всіх обзвонювали час від часу, педіатрам щоб агітували і не розказували наслідки прививки.СЕС щоб ходити і штрафувати садочки , хто без прививки.Це все залежить від людини.Когось лякають знімуть з посади, когось заохочують преміями, комусь пишуть догану і понижають в посадіЗавідувачів садочків в разі спалаху хвороби у вашому садочку,звільнимо з посади.Це система,і моя думка прорватися через неї дуже важко.прориваються одиниці.Платять також тим садочкам , хто проводить вакцинування безпосередньо в садочку.Це тільки низи айзбергу , а до верху ще дуже високо.На кожному рівні хтось дуже це питання лобіює.
оксана _ 30.10.2009 18:24
Я не щеплена жодною вакциною,дожила до 33р.ні одного разу у своєму житті не лежала в лікарні.Хворіла виключно ОРЗ, і не кожної зими.Як ви думаєте це мені так повезло, чи може такий сильний іммунітет?. Все таки схиляюсь що в мене сильний імунітет.Перевірено на собі.
trohy statystyky _ 29.10.2009 16:37
i pytannia do vsih na tsiomu forumi, hto proty vaktsynatsij:

jakscho Vas vkusyt skazhena sobaka, Vy pidete do likaria schob Vam daly immunoglobulin i scheplennia vi skazu, chy budete chytaty “Zhyve Slovo” ?
trohy statystyky _ 29.10.2009 16:36
Iryna—zapysuvaty uskladnennia vid bud-jakyh medychnyh preparativ, vkliuchajuchy vaktsyny—obovjazok kozhnogo likaria. Tak provodytsia monitoring jih jakosti. Bulo b girshe, jakby tse ne robylosia.
Ryzyk vid pobichnyh efektiv vaktsynatsiji nabagato menshyj nizh ryzyk smerti abo kalitstva vnaslidok poliomelitu, koru, abo meningitu.
trohy statystyky _ 29.10.2009 16:35
Lisenok—naskilky ja znaju, vaktsynu vid Eboly poky scho ne vynajshly, tak samo jak i vid bilshosti inshyh lyhomanok, okrim zhovtoji. V Pentaksymi jiji nemaje, zazvychaj vona dajetsia okremo. De Vy vzialy tsi informatsiju?
trohy statystyky _ 29.10.2009 16:34
Babai—vaktsyna vid tuberkuliozu maje zahysnyh efekt vid tuberkulioznogo meningitu to rozsijanogo tuberkuliozu, jaki je duzhe nebezpechnymy dlia ditey (zahysnyj efekt—85% protiagom 15 rokiv). Vona je mensh efektyvnoju vid legenevogo tuberkuliozu. V Ukrajini epidemija tuberkuliozu sered doroslyh cherez epidemiju VIL, povalnu narkomaniju i alkogolizm, i perepovnenist vjaznyts. Ryzyk dlia zdorovoji liudyny zahvority na tuberkulioz—10% protiagom 10 rokiv, ryzyk dlia VIL-pozytyvnoji—30% protiagom roku [dani VOOZ] Tak scho vaktsyna tut ni do chogo.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100