Чому лижник із Мексики, який прийшов останнім, все одно переміг на Олімпіаді

— 19 лютого 2018, 12:35

43-річний лижник Герман Мадрасо брав участь у 15-кілометровому забігові для чоловіків на Олімпіаді в Пхенчхані й фінішував останнім.

Герман Мадрасо. Фото independent.co.uk

Але насправді випадок Мадрасо – це перемога, йдеться на The Time.

Мадрасо – із Мексики, він уперше став на лижі рік тому, коли йому виповнилося 42. Але вік та відсутність досвіду не завадили пройти відбір на Зимові Олімпійські ігри.

Під час змагання лижник пройшов 15 кілометрів за 59,35 хвилин. Переможець гонки, швейцарець Даріо Колонья, випередив Мадрасо майже на 26 хвилин.

Колонья прийшов із часом 33:43.9 і здобув третє золото у цьому виді змагань.

[L]Попри те, що мексиканець прийшов останнім, публіка зустріла його оплесками й вигуками. Із трибуни йому також дали прапор Мексики, з яким він і дійшов до фінішу дистанції.

До виступу на Олімпіаді він займався бігом і тріатлоном.

Другом Мадрасо, спортсменом-із-теплої країни, став Піта Тауфатофуа з Тонга. Він змагався за першість із тхеквондо на Олімпіаді в Ріо, а тепер взяв участь у лижних гонках вільним стилем.

Тауфатофуа у цій гонці прийшов п'ятим з кінця. Він на три хвилини випередив Германа Мадрасо.