86-річний фуд-блогер. Пенсіонер сів на дієту і став зіркою Instagram

— 23 листопада 2018, 10:47

За два місяці – понад 100 тисяч підписників у Instagram. Без платної реклами та інших капіталовкладень.

Хочете знати як?

Запитайте у Девіда Куксона, 86-річного пенсіонера з Британії.

Переглянути цей допис в Instagram

Having a fantastic birthday at my favourite restaurant!

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 21 Лис 2018 р. о 12:20 PST

В Instagram він зареєструвався нещодавно, 26 вересня, пише The Daily Mail.

Спонукали його вести власний профіль доньки. Вони ж роблять фото для сторінки.

За цей час чоловік зробив понад 120 дописів.

Переглянути цей допис в Instagram

This has to be my favourite breakfast at the moment!

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 17 Лис 2018 р. о 1:26 PST

Популярною сторінка пенсіонера стала після того, як про неї дізналися у Twitter.

Користувачка @natasharodgers0 помітила фото пенсіонера і написала у себе в мікроблозі про нього.

"Наткнулася на сторінку 86-річного чоловіка в insta, який постить фото своєї "подорожі у світ схуднення". Схоже, це наймиліше, що я коли-небудь бачила"

[L]Люди почали підписуватися на сторінку фудблогера та писати йому слова підтримки.

Місцевий телеканал запросив його взяти участь у вечірньому шоу, про чоловіка писали в газетах.

Переглянути цей допис в Instagram

Making my TV debut on @thetodayshow - on in 5 🎬

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 18 Лис 2018 р. о 12:39 PST

Що ж їсть Instagram-пенсіонер?

Його раціон дуже простий – це салати, каші, варіені яйця, іноді курка, спагеті, тушковані овочі.

Переглянути цей допис в Instagram

A lovely chicken salad for dinner today!

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 17 Лис 2018 р. о 6:30 PST

Переглянути цей допис в Instagram

This has to be my favourite breakfast at the moment!

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 17 Лис 2018 р. о 1:26 PST

Переглянути цей допис в Instagram

Special K for breakfast! Our newspaper arrived this morning and guess who was on the front page? I really can’t quite believe it.

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 12 Лис 2018 р. о 3:29 PST

Солодощі він їсть дуже рідко – лише на свята.

Незмінне на усіх фото – широка усміка.

Переглянути цей допис в Instagram

Fishcakes & veg for tea tonight!

Допис, поширений David | Slimming world 🍏 (@davidcyril_sw) 31 Жов 2018 р. о 2:19 PDT

Ймовірно, у чоловіка хороше почуття гумору й він любить жартувати над собою – пенсіонер часто одягає смішні речі, як от футболки з веселими принтами або ріжки з гарбузами на Гелловін.