Українець винайшов новий музичний інструмент

— 27 травня 2010, 16:01

На вигляд це звичайна чотириструнна домра. Утім, якщо інструмент повернути іншим боком, його не впізнати: сучасна електроніка, сталева ручка, яка частково імітує вигнуті форми домри.

Звучання інноваційного інструменту вже не камерне, а досить таки гучне. Саме цього й прагнув її винахідник Віктор Соломін, пише "Німецька хвиля".

"Вона повинна була бути голоснішою, яскравішою, відповідати всім вимогам сучасної сцени, аби ніякі ударні, басові, клавішні та інші інструменти не могли її заглушити. Адже сучасна молодь любить голосний яскравий звук, і для того, аби привернути увагу української молоді, й була створена електродомра", - пояснив музикант-винахідник

Можливості нового інструменту безмежні, каже музикант. На електродомрі він можна грати і фолк, і рок, і класику. Утім, найближче до душі - етно-джаз, каже автор.

За словами Соломіна, інструмент вийшов ніби живий і відчуває настрій того, хто на ньому грає.

РЕКЛАМА:

"У мене загалом три домри: дві акустичні й одна електрична. Свою улюблену електродомру я називаю лагідно "домрочка". Я ставлюся до цих інструментів, як до живих істот. У них усіх жіночий характер. Якщо на якійсь я довго не граю, то коли повертаюся до неї, вона ніби ображається і не одразу піддається. Є якийсь спротив матеріалу", - додав музикант.

Усі фото "Німецької хвилі"

Новостворений інструмент вийшов дуже сучасним. В електродомрі навіть вмонтований вхід для навушників, аби можна було тренуватися нікому не заважаючи.

"Майстри, які втілювали мою ідею в життя, до цього робили лише електрогітари, і задачі, які я поставив перед ними, були досить незвичними. Але вони чудово впоралися", - каже Віктор Соломін.

Один з розробників незвичного інструменту каже, що виготовляти його було неважко. Працювали над розробкою близько двох місяців. Майстри пишаються тим, що на першому такому інструменті стоїть примітка "зроблено в Україні".

Коштує така електродомра 1700 доларів. Поки що вона існує в єдиному екземплярі. Нині автор інструменту патентує свій винахід. У планах зробити виробництво таких домр масовим, аби вони коштували музикантам дешевше.

Реклама:

Головне сьогодні