Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 23
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
аксютка _ 17.07.2009 14:35
Може, для когось Крим і помийна яма, а я туди їздила і їздитиму. Ялту Яникові посіпаки загадили — ну і фіг з ними, нехай викидають свої мільйони на так званий брудний «ЮБК». Я їжджу в село на заході Криму, як до себе на дачу. Місцеве населення бідне, але в кримчан є душа, вони привітні. Варто лишень бути щирими. Неприємно дивитись, коли якийсь заїжджий москаль попрікає татар у недбалому сервісі. Нехай тоді такий розумний їде в ту саму Туреччину. Та ще прикріше мені слухати, як вуйко зі Львова, чи ще гірше, із Вінниці, починає випендрюватись, мовляв «фіговий у вас тут сервіс». Люди, ви що туалета надворі ніколи не бачили? Обрали Крим: розслабтеся й отримуйте задоволення від первісної природи, місцевого населення, чудового (поки що) моря. Підьсядьте до татарина і заведіть із ним розмову — проникнетеся культурою іншого народу. Поважайте один одного, любіть один одного і тоді ви справді відпочинете ДУШЕЮ!
роман м.стрий _ 13.07.2009 17:27
влада на півострові має бути в руках татар(в руках меджлісу).порядок навести з цінами,криміналітетом,з маскалями.При необхідності створити невеликі воєнізовані загони для патрулювання території.І тоді вся Україна з задоволенням повезе вам гроші і не тільки вона
аналітик _ 12.07.2009 10:08
Часто доводиться чути відгуки і враження про відпочинок - так от... ті враження з якими люди приїдждають з-за кордону (не важливо звідки саме) КАРДИНАЛЬНО відрізняються від того що чуєш від кримських відпочивальників. І це явище має лавиноподібний ефект - якщо сьогодні 2-є розкажуть 5-м про поганий сервіс, то завтра кожен з тих 5-ти розповість ще комусь, і.т.д., а це вже серйозний аргмент для того, щоб задуматись - А ЩО ТАМ РОБИТИ В ТОМУ КРИМУ ??? Зараз це місце відпочинку пост-совкового люмпену, якому головне "водка і сільодка".
what? _ 02.07.2009 16:21
Цікавий факт,чому в такій великій країні,як Росія,територія якої омивається трьома!!! морями,нема ні одного нормального,з належним сервісом та якістю,курортного містечка.
Всім все по!
Державі по на людей,а людям по,що державі по на них.
Совок не знає як забезпечити людину послугами,якісними послугами,все на що він здатен,це в транспорті стати на ногу,а потім,як баран,довго дивитись тобі у вічі,замість просто сказати: ,,в и б а ч т е !,,
Українець _ 02.07.2009 09:15
Та який нормальний середняк поїде відпочивати до Криму?
Нє смішітє маї тапкі!
lary _ 01.07.2009 21:39
Мала у цьому році можливість "насолодитися сервісом" відпочинку в Криму. Жах- не те слово! Відпустку зіпсовано, гроші витрачено, про позитив говорити не доводиться. Кримчаки, які живуть на побережжі, хочуть отримати надприбуток, не доклавши ні зусиль, ні коштів, аби поліпшити сервіс відпочивальників. Усе, у наступному році в Крим ні ногою.
Niksel _ 01.07.2009 18:51
Света, не знаю сколько во времена Сталина отдохнуло шахтеров, но то что миллионов 50 не шахтеров были закопаны в землю, не для кого теперь не секрет. Но проблемы Крыма не в русском населении, хотя, конечно, после высылки татар туда заехал специфический контингент, как и на Донбасс после Голодомора. В общем - безродное перекати-поле. Но это уже прошли. Но не будем забывать, что Крым имеет свое правительство и парламент, в котором подавляющее большинство от Партии Регионов. Так что все видят, что будет с Украиной, когда они придут к власти. Ведь ничему, кроме грабежа и воровства они не обучены. В общем, если чего не смогут украсть, так загадят.
Вадим _ 01.07.2009 18:49
Є можливість їздити в Крим - стоїть пуста квартира (родичів), але вже три роки там не був. Ось повернувся з Іспанії... в минулому році Кріт, позаминулому - Хорватія. А в Крим - ні, хоча там природа і море абсолютно не гірше ніж в згаданих місцях. Думаю, що біди Криму через те переселення татар, більш ніж певен - були б вони на місці мали б другу Турцию, а там маємо хмів та злидні!
vic_sec2 _ 01.07.2009 18:26
А что говорить, засрали хохлы Крым своими курятниками и мусором, а кацапы своими танкерами воду. Был в прошлом году, вода совсем не лечебная в море, только раны гниют, а поборы местные сумасшедшие. Если ты местный - одна цена. если не местный - другая и это кругом и официально. Так что гудбай Крым, в этом году поеду в другие теплые страны.
Света _ 01.07.2009 17:41
Господа Славомир и Тур, при чём здесь 1954 год?Речь идёт о 1991 г., когда отстроенная всем СССР(а не одной Украиной) ВСЕСОЮЗНАЯ здравница с мощной курортной инфраструктурой досталась одной бывшей республике.Наверное, справедливо.Украина тоже вложила в Крым средств и сил достаточно. Так, а что мы наблюдаем сейчас? В Старом Крыму, чтобы пройти к музею Паустовского, нужно пробираться через свалку.А Знаменитые Сталинские санатории для шахтёров, возведённые в уникальнейшем месте - развалены.А мы плачемся, ах, бедные горняки...Доказакувалися. А что касается цитат из Пушкина, я вам могу миллион надавить обо всяких нациях не менее авторитетных аффтараф.
Тур 4а, _ 01.07.2009 17:04
«Народ равнодушный до наименьшей обязанности, до наименьшей справедливости, до наименьшей правды, народ, что не признает человеческое достоинство, что целиком не признает ни свободного человека, ни свободной мысли». Александр Пушкин
Пані Свєта, це сказано аж ніяк не про українців. Це сказано про вашого брата...
А сучасний стан пів-острова і є наслідком життєдіяльності "носителей великой русской культуры", байдуже паспорт якої держави вони мають.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100