КОМЕНТАРІ - 14
1 _ 27.11.2009 19:25
Яка влада такі і порядки!
олюфффка _ 09.10.2009 21:44
мда без коментарів
Вениамин _ 29.09.2009 17:15
такие вопросы нужно регулировать на государственом уровне! я думаю, если бы за загрязнение окружающей среды ввели действительно внушительный штраф и сообщили об этом людям - через рекламу и.т.д. - народу бы меньше хотелось превращать леса украины в помойки!
но,увы,по все2 видимости такие "мелкие" проблемы как вырубка украинских Карпат,котора ведет к необратимым географическим изменениям, высыхание рек, незаконная продажа земли и загрязнение лесов- не волнуют народных избранников! а хорошо бы было включить решение этих вопросов в предвыборные кампании кандидатов!
Криничанка _ 23.09.2009 08:22
Щойно зі Сколе.
Смітять відверто . Будь де. І зовсім не туристи.
Західна Україна - колиска національного Відродження знаменується шансоном і пікніками .
Туристи тільки з жахом це споглядають...(((((((((((((((((((((
Абыр-Кснагул _ 12.09.2009 06:00
Нужны решения по этому вопросу на государственном уровне.В современных условиях это возможно только с внедрением ТРЕУГОЛЬНИКА: внедрение осознанности наличия чистоты в окружающем нас обиходе,начав этот процесс с детских садов и школ.Партия зелёных,-АУ? Завязывайте свои полит скачки-рачки,действуйте согласно вашему уставу адекватно. И достойные люди,осознающие свою связь с Матушкой-ПРИРОДОЙ поведут за собой остальных,болеющих за здоровье ЕЁ.
Природолюб _ 09.09.2009 14:03
На телеканалі National geographic йде соціальна кампанія за зменшення сміття. А саме, автори ролика закликають людей брати з собою в магазини пакети, щоб не купувати нові і, таким чином, не сприяти виробництву нових тон пластикових і поліетиленових відходів. Це перше, що можна робити вже сьогодні в Україні.
Друге. Місцева влада може організовувати бодай вивезення сміття подалі від таких населених пунктів, як Лазещина. Приклад - Коломия. Там вже зараз є фірма, яка вивозить сміття з навколишніх сіл за 22 грн. в місяць. І люди готові ці гроші платити і платять. Цифри дієїві: 100 хат, наприклад, це - 2200 грн., яких достатньо на бензин та оплату праці. Вже є контракт з австрійцями на будівництво сміттєпереробного заводу. Основне бажання і, звичайно, культура!!! Для "матрасників" можна встановити плату за проїзд в зони відпочинку і зібрані гроші хай йдуть на прибирання. Варіантів купа, проблема в головах, як завше.
Др. Мальтус _ 08.09.2009 16:21
Проблема дуже складна. В Рахівському районі немає місця для сміттєзвалища, і навіть відходи міста Рахів звалюються неполік Тиси ледь не на залізничну колію. Що вже казати про Лазещину - куди звідти вести сміття? І скільки це коштуватиме? Але хоч би контейнер для ПЕТ-пляшок сільрада встановила. Хай би збирали ці пляшки (більше половини всього обсягу сміття) десь в амбарі, пресували, раз на рік можна вивезти і навіть копійку заробити. Бляшанки туристи можуть закопувати десь подалі від доріг, попередньо обсмаживши їх на багатті - вони згодом розкладуться. Взагалі "матрацники" могли б і забирати сміття зі своїх одноденних походів із собою, але куди везти? Див. вище - у всьому районі місця немає!
Свинством займаються наразі обидві сторони - і туристи, і місцеві. Нещодавно організатори хіппі-фестивалю "Райдуга" заплатили місцевим, аби ті вивезли вантажівку сміття після тривалої тусовки на оз. Комсомольське. Ті гроші взяли і вивезли сміття - у гори, де й вивали біля дороги. Патріоти...
марко _ 07.09.2009 22:43
і в цій країні ще мріють про якісь поступ та розвиток - отаке сміття всюди. як у людей після цього ще язик повертається нарікати на владу, нардепів, міністрів тощо? самі ж свині...
mukachevo9 _ 07.09.2009 20:34
Ганьба для україни !!!!!!!!!!!!!
і Закарпатського народу !
Из Одессы _ 05.09.2009 00:44
Со всеми согласна! Жаль, что урок с затоплением, от Природы, никто не принял всерьёз!!! С таким отношением, Карпаты привратятся в холмы. А люди, по своей оплошности и безнаказанности остались без домов и земли(на которой жили издавна !!! ) У нас на пляжах тоже после "дикарей" остаются бутылки, пакеты. Вот только, что лежали отдыхали, пили пиво... Собрали вещи, уходят, а свой мусор оставили тут, на месте возле др. отдыхающих ( это при наличии урн и мусорн. баков). Я сделала замечание, и ВСЕ : ) обратили внимание, им пришлось собрать и выбросить в урну. Знаете был эфект!!! Потом люди уносили свой мусор. Но это один день, а на другой меня не было. Хочется верить, что кто-то еще делал замечания(а может и не понадобилось : ) ). НАДО НАЧИНАТЬ С СЕБЯ, ЧТО МЫ СДЕЛАЛИ, У СЕБЯ ВО ДВОРЕ, В ГОРОДЕ И ТД. И власть, у нас та, которую заслуживаем( есть такое высказывание). Живем по принципу "после нас хоть потоп". А , ЧТО мы оставим нашим наследникам?
Володимир _ 04.09.2009 14:09
Мені також це болить, але скажіть мені будь-ласка місцеві, як бабло з туристів брати ви тут як тут, а як заплатити за вивіз сміття від туристів які до вас же приходили, то най то влада думає. І по друге у Лазещині теж є своя сільська рада і районна обласна є в Закарпатті. Ну і що зробила сільська рада для того щоб цього не було, бо ж не один день сміття викидають, а що люди в селі зробили, ваше з село не чуже. Що кожен з селян зробив щоб в ЙОГО селі цього не було??????
С _ 04.09.2009 13:22
Їздять нездарі всякі тільки щоби набухатися, і залишають потім сміття після себе.
Ann _ 04.09.2009 12:11
Статтю на першу сторінку УП!!!
Саме через те, що більшість "туристів" - вроджені хами, які не мають жодної культури, - я проти розвитку туризму. ХАй сидять вдома і дивляться телевізор. Всіх, хто незаконно вирубує ліс - жорстоко карати. Замість місцевої поліції - привозити на кілька місяців з інших регіонів.
Лазещинець _ 04.09.2009 10:58
Мене як жителя села Лазещина та людини яка закохана в наші Карпати ця проблема також дуже непокоїть. Адже владою (від місцевої до самого президента) не впроваджуються жодні дії щодо збереження наших українських мальовничих Карпат. Навпаки, з кожним роком все більше і більше засмічуються гори, ліси, гірські річки. І це все відбувається паралельно з розвитком нібито високої любові наших лідерів - керівників країни до Карпат, зокрема до Говерли. Але, чомусь ніхто з них не звертає на це увагу. Це проблема не тільки с. Лазещина. Всі гори українських Карпат покриті стихійними сміттєзвалищами. Я думаю мене підтримають люди, які хоча би раз піднімалися на вершини Карпат.