Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 100
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
El _ 06.11.2009 17:03
Ха-ха. Це не чума і це добре! Все пішло на спад. Дійсно всякі грипи і віруси. А паніка чи обережність через дезу про чуму спрацювала, по-моєму, позитивно. І грип Кліфорнія теж не надто радісний подарунок. Люди не мандрували на екскурсії по магазинах і не лазили по барах і дискотеках, виходили лише за продуктами і на роботу, хворі не виходили на роботу, керівники навіть часом відправляли працівників додому, коли все було зроблено раніше і т. д., більшість ходили в масках. Якби не було розголосу, то і обережності не було би. Яка різниця, який вірус. Лікарні тільки працювали у великій напрузі, бо багато звернень було (раніше самі лікувалися). При звичайних грипозних епідеміях теж не завадило би так захищатися, бо теж вмирають від ускладнень. Менше би хворіли.
999 _ 06.11.2009 11:23
ааааааа чума нам всім капут
Еl _ 05.11.2009 08:32
Це не чума, бо вимер би вже за місяць весь регіон, але знову якийсь вірус мутував + Каліфорнійський. Отой мутований і не знають що. Тому карантин такий серйозний. Тепер буде вірус "Тернопіль". Прославились нарешті.
Тернопіль _ 04.11.2009 15:51
До речі, "грип нового типу" вбиває, як і легенева чума - за 2-4 дні. Без шансів. Вмирають від легеневої та серцево-судинної недостатності. А паніки і нема. Є розважливість і обережність. А ліків і пов'язок нема, бо і не було в такій кількості. Аптекам не треба було закупляти сотні, щоб потім було прострочене, тому в епідемію і бракнуло. Саме такої хвороби не чекали.
777 _ 04.11.2009 15:44
А медикам не треба казати, що це чума, вони самі бачать, але їх преконують, що то грип такий і казати треба - грип. Але є ще лікарі, які, у свій час отримавши освіту, не змогли працювати по спеціальності, працюють у різних сферах. Вони теж не придурки. І взагалі, наше населення поки що досить освічене, хоч молоде покоління намагаються вчити по-американськи, але і воно ще не зовсім дурне, щоб не вміти аналізувати, порівнювати, спостерігати і не вірити побрехенькам з ефіру. Якщо вдасться колись локалізувати цю епідемію, то тільки завдяки освіченості, обережності і свідомості простих громадян. Всі без потреби не ходять на вулицю, носять маски, а маса моїх знайомих миють квартири, пороги, дверні ручки хлоркою, не приймають гостей і самі в гості не ходять. Шкода тільки молодих дівчат, вагітних , дітей - конкретних людей, яких хтось любив, самі любили, планували... Вони померли через халатність, безвідповідальність, байдужість і брехливість влади на всіх рівнях.
Антибиотик _ 04.11.2009 15:02
Вопрос: а вообще - существует ли грипп Н1N1 в природе? Да, согласна, параллельно люди болеют разными видами гриппа и ОРВИ - многие знакомые болеют или переболели. А вот рекомендации, при каких симптомах надо срочно вызывать скорую: утруднене дихання, кашель (на словах говорят о мокроте с примесью крови), болі і відчуття важкості в грудях чи черевній порожнині, раптове запаморочення, сплутаність свідомості, сильна чи стійка блювота. При этом говорится о том, что это могут быть симптомы новомодного гриппа. Не поленитесь, задайте вопрос на Яндексе "легочная форма чумы". Почитайте симптомы. А на форумах люди из разных областных центров говорят о ночных сан. обработках городов. Но на все вопросы в эфир власть заявляет: "Це не правда". Никто не посмеет всему миру признаться о средневековой вспышке. Да и поведение медперсонала, и профилактика заражения при чуме более жесткое. Медицина нищая, не готова к таким испытаниям. Зато всему миру впаривают ТАМИФЛЮ и вакцины от гриппа.
Антибиотик _ 04.11.2009 14:35
В жару август-сентябрь перестали вывозить мусор: несколько баб из Малышивцев (рядом со свалкой мусора) взбунтовались и перекрыли дорогу для мусорных машин. Власть по быстрячку начала искать альтернативные места, куда бы можно было вести мусор: другие села области. 18 лет незалежності отбрасывали, как назойливую муху потребность строить мусороперерабатывающий завод. Город стоит на горбах. Большое количество грунтовых вод - родники есть прямо в городе, в центре, в низине - большое озеро, речушка, рядом гидропарк с водоемами. Город небольшой, но очень красивый... В жару из переполненных мусорок и свалок рядом с ними по спускам текли зловонные помои, в которых копошились черви, люди видели крыс, галки и грачи (а у нас они не перелетные, живут, как в других городах вороны) имеют стратегический маршрут: утром - туча на свалку, вечером - туча со свалки на деревья Кутковецкого леса, гидропарка, деревьев и крыш микрорайона "Дружба". Пошли дожди и все потекло... Грипп!!!???
Таміфлю _ 02.11.2009 16:37
Чума та що в Кам'янець Подільську!? Ха, це ж маячня наляканої і недоінформованої жертви пліток. Там чума була в 1770-71 роках, це аж 238 років тому. Бактерія чуми стільки років могла б прожити хіба що у вічній мерзлоті Антарктиди, а в кліматичних умовах європи - це років 40-50. Не сійте паніку, бо народ розбирає всі продукти з супермаркетів. І не робіть додаткову виручку для аптек, вони і так непогано заробляють, а ті ліки, що Ви купуєте все одно не допоможуть. Якщо вже щось купувати, то великі чорні поліетиленові пакети і білі тапки. Схаменіться, одумайтесь, 100 гр оковитої з перцем, часнику, сала і хрін з тим грипом. Голодомор пережили і це подолаємо. А америкоси за ці свинячі, пташині, коротше за цей блохастий цирк нам ще будуть відповідати, ми ще всім покажемо. Будьмо здорові!
Чума _ 01.11.2009 21:19
Справді менше було б паніки не піднімали б такого кіпішу,а то надивишся телевізор нудить від тої брехні!!!!!!!!Народ немаї ніякого свинського грипу,то наші політики так стверджують,бо їм більше нема,що говорити!!!!!!!!А насправді це Чума,яка була в нас на території України в 70 роках,В Камянець-Подільську....Одне ціково як вони будуть з цим боротися,народ гине,а ніхто ніяких заходів не робить!!!!!!!!!!!!
ю,цезар _ 01.11.2009 19:10
не панікуйте все буде добре. скоро кінець світу передбачають
львів'янин _ 01.11.2009 17:31
Менше було би паніки на ТВ і тут, в Неті - менше були би загружені мозги людей. Багато хто тут не знаючи суті проблеми ляпяє всяку х...ю, а люди зараз по домівках, тєлік не дивляться, бо там обманюють, лізуть в Нет, в розрахунку на пошук хоча б чогось правдивого, а тут "всезнайки" готові на любе, лиш би засвітитись на будь-якому форумі. Чому тут немає жодного толкового месиджа від когось з імунологів, інфекціоністів? Лише маячня типу: "легенева чума!!!", "щурі!!!" і т.д.... :) Не говорю, що все в нормі і всі здорові, люди масово злягають неспроста, але давайте не будемо і фантазувати і самим придумувати діагнози - і паніки в суспільстві поменшає.
Sona _ 01.11.2009 17:22
я переконана,що влада замовчує нам той факт,що це тиф....в Тернополі сміття не вивозили досить довго,а мер міста взагалі втік з міста,відпочиває на морі!!!!щось тут не чисто!!!!!!чула версію,що якийсь бізнесмен Тернополя розкопав могильники з тифом!!!невже це правда?влада замовчує все це!....паніка.....люди в масках...невідомість.....навіюють страх,ніби в фільмах жаху!!!хіба ми,українці гідні цього????ми що,колорадські жуки,яких кроплять з кукурузників?????????ха.....хватить над нами знущатися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
психолог _ 01.11.2009 12:30
Говорять: мити руки, не вітатися за руку, носити рукавиці, повязки, не виходити по можливості на вулиці, карантин у НЗ на три тижня, з тих більше 40-ка, що померли лише 11 від грипу, а чому ніхто не скаже, від чого інші? - все це дуже дивно. Часник і цибуля не лікують чуму.
Lavrikus _ 01.11.2009 01:05
Епідемія чи ні, а от "шухеру" наробили багато... Все одно вимремо як днозаври....
котик _ 01.11.2009 00:29
нас хочуть знищити
Люда _ 31.10.2009 23:19
Це легенева чума! Її можуть переносити щурі. Я тернополянка і на власні очі бачила щурів, які зграями бігали в одному з парків і це не дивно, тому що в Тернополі вже 3й місяць триває проблема вивозу сміття і чомусь зі спалахом епідемії ніхто цього не зауважив або не хоче...дякувати Богу сміттям тепер не тхне.Навколо смітників тепер - озера хімії. Чому саме в Тернополі?Чи незабагато збігів - сміття,антисанітарія,епідемія але чи грипу...
Хмельничанка _ 31.10.2009 22:08
Страшно те, що навіть медикам точно не кажуть, що це чума - медики ж повинні працювати в умовах чуми в жорсткому карантині - в спеціальному костюмі, сапогах, окулярах, рукавицях, респіраторі, і то їх не пускають додому, не повинні виускати з лікарень. Так що, якщо самі медики не роблять цього і толком нічого не знають, то на що ж нам сподіватись?...
Ірина _ 31.10.2009 21:54
Я не знаю в що вірити. Та мені розказали, що у померлого декілька днів назад, у Чернівцях, чолдовіка було виявлено Легеневу чуму...Інформація надійшла від людей, які працюють в прокуратурі... вони б не обманювали...
Хмельничанка _ 31.10.2009 20:52
Проблема ще й у тому, що люди вмирають не від набряку легенів, до чого може призвести ускладення свинячого грипу в формі госторої пневмонії, яку не лікували вчасно, а від некрозу легенів. Як сказав знайомий лікар-реаніматолог з Тернопільської обласної лікарні, розтин показує, що в людей просто немає легенів, бо вони просто повністю розклались, тобто це все ознаки легеневої чуми!!! Причому лікарі забили тривогу ще після першого розтину 17 жовтня, коли вмерла перша людина, тому що за ознаками некрозу - це не грип, а чума або тиф, або взагалі щось незрозуміле, але лікарям з МНС наказали боротися і мовчати! Лікарям забороняють казати правду людям, але сьогодні вже на деяких каналах лікарі називали хворобу не грипом, а "страшною недугою, яка поширюється Україною"!!! Влада боїться сказати правду народу, боїться міжнародного скандалу, як боялась і при Чорнобилі, намагаючись робити щось самостійно. І лише, коли вже не можна було замовчувати, то відкрили правду, але для багатьох - дуже запізно
Галина _ 31.10.2009 14:40
У мене питання:"Чому відразу оголосили карантин на три тижні?" Що не було грипу у всі попередні роки, коли у нас закривали школи на два тижні найбільше. Влада не говорить правду!!! Ми пережили Чорнобиль, фосфорну аварію, але повідомлень одягати марлеві пов'зки, не виходити без потреби на вулицю - не було ніколи. Так що це? У Львові міліція у марлевих пов'язках ходить. І скажіть що нічого не має?!

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100