Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 13
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Схаменіться! _ 17.11.2009 11:28
Ділки від фармбізнесу хочуть гарно заробити на прмиусовій вакцінації. Але ж під час епідемії, а також у період, коли повно просто простудних зимових захворювань, нав"язувати щеплення - це гарантовано вбивати людей. Та діловари фармбізнесу мають заробити шалені гроші! Тож вони втюхівають нам ліки, які інтоксикують організм, вакцини, які його ослаблюють та піддіють ризику.
Бійтеся данайців, що дари несуть!
Тарас _ 16.11.2009 23:46
Muha _ 13.11.2009 20:43
Віруси завжди були, є і будуть! А чим більш кволою ставатиме людина, сильнішим медикаментозне лікування, кількість всілякої хімії та генномодифікованої продукції в нашому харчуванні, тим більш жахливішими ставатимуть звичайні природні створіння, як от вірус банального грипу. І якщо не свинячий грип, то щось інше, іще жахливіше.


Вакцина-це ослаблений вірус з яким організм тренується боротись і дає шанс на життя тим, хто без цього тренування міг би впасти жертвою інфекції. Штучним чином ця людина здобуває імунітет дорівнюючись до того в кого природньо імунітет виявляється сильнішим за вірус.

Не кажете ж ви що погано качатись штангою тим, в кого від природи мязів багато немає?
Тарас _ 16.11.2009 23:41
Друга хвиля може й не бути або її просто не помітять під час бурі. Коли говорять про другу хвилю мають на увазі сезонний грип, який минулого року різко зафіксувася високими показниками на початку року. Припускають, що разом з цим постійним зростанням у цей період(колись більше колись менше, але є) ровинеться знову і A H1N1.

Та чи вірне таке припущення? Сьогодні каліфорнійський не спитав коли сезонний приходить людей косити то чому має з ним "заприятилювати" наступного разу. Україна ще неподолала сьогоднішню хвилю, епідемію називайте як хочете-але поширення триває.
Тарас _ 16.11.2009 23:34
Ніякої масової компанії по щепленню не буде. Хочеш привитися – привийся. Держава дає тобі можливість

Масової кампанії не буде через одне-невистачання ресурсів, а не через добровільність. Україна немає своєї вакцини як США та Росія, що витратили місяці на налагодження виробництва і ще місяць-два на перевірку ефективності дії зразків. Купувати для 42-46 мільйонної країни вакцину дуже дорогообійдеться. в час пандемії і потрібності дуже багатьом ціна ще вища ніж могла би бути.

Реальніший інший варінат, ближчий до шкури нашої влади і політиканів. Заперечити що епідемія, применшити її ризик. Що ми бачимо сьогодні коли нам розповідають про невисокий рівень смертності від каліфорнійського грипу, наче ми живемо в США де добились цього величезними зусилями. Політики пройдуть аналогічний шлях словами і в фіналі будуть звітувати про виконані 10 кроків( вершина абсурду брехливості, Юлька з Януковичом не дотягує)-підсумують: "смертність від A H1N1 не перевищує показники сезонного".
Ната _ 16.11.2009 16:16
Автор статті, вивчіть, будь ласка, українську мову, перш ніж писати нею!!!!!
Зрадник _ 15.11.2009 13:01
Я живуу в Канаді. І хотя вакцинізація безкоштовна, Але з кожним роком все більше людей відмовляеться від ціеї послуги , забачивши в цьому щось не чисте.
Ви уже один раз покололись що половина вакцинованих дітей буде безплідна. Президент України дуже налаяв міністра охорони здоровья, але тот вибачився вибачився і йому пробачили. Бо вони виконують одних і тих же хозяїв.
Америка тут не причому . Американці уже теж бояться свою владу. І простим евреям теж пора зрозуміти в їм теж нема місця в планах Морганів і Рокфелерів.
Для початку почитайте про вакцину.
http://soprotivlenie.su/slovo/ne_tak_strasen_gripp_kak_ego_vakzina.html
А за одно про глобалізацію в яку так тягне в першу чергу Тимошенко , бо вже втихаря підписала всі папери з Соросом. Да і все керівництво. Бо там одні оборотні.
http://rutube.ru/tracks/938698.html?v=634b563196fb39a14df52e3ca475f951
Бо це вам по телевізору не покажуть.
tra _ 15.11.2009 09:37
При такой зарплате все ездят на крутых иномарках и вбелых халатах пришивают карманы побольше.За девять лет по больницам мог бы весь день про ихнюю тупость и наглость писать.
KOLJUNJA _ 14.11.2009 23:23
В миллиардном Китае умерло 43 в Польше 1 а в 45 миллионной Украине 283 за две недели и некоторые конченные дыбилы заявляют что ничего страшного нет (мол пока не превысили процент летальности) На врачей гнать нечего У них при зарплате в ОДНУ ТЫСЯЧУ ТРИСТА ( ВР 1- КАТЕГОРИИ) всё оборудование средневекового периода (такое только в африке) А возможность уйти от пандемии только одна- ПРИВИВКИ Кроме того не трудно понять что разгар смертности ПОКА ТОЛЬКО В ТРЁХ ОБЛАСТЯХ
о _ 14.11.2009 01:06
ніхто не думає про ваше здоровя , а всі думають про капітали які можна заробити на вашому страху!!!!Дуже добре подумайте, перш ніж будете вакцинувати своїх дітей!!!!!!!!!Можна зробити їх на все життя каліками!!!!!!!!якоюсь вакциною!!!!!!!!!!!!
Рума _ 14.11.2009 00:30
Коли біда приходить дуже близько і ти реально відчуваєш небезпеку тоді не до залякувань. НЕ БУДЬТЕ БЕЗПЕЧНІ, ЦЕ СЕРЙОЗНО І СТРАШНО ЗА ДІТЕЙ
dredd _ 13.11.2009 22:38
Ето ж надо чтоб правителство на 1 упаковке тамифлю вимело 2 евро и всам розпал епидемиии показуха как ето п-да спасает народ Они знали что 1 июля должни закупить Тамифлю за ценами ПРИИЗВОДИТЕЛЯ а не через какуюту фирму какихта ЖЛОБОВ наближених до правителства . ЕТО ГЕНОЦИД ПРОТИВ НАРОДУ ТАКУЮ ВЛАДУ НАХЕР НА ВЕШЕЛИЦУ. Они знали что надо тамифлю для больних на грип ,да нет им надо перед виборами показуха ПОДУМАЕШ ЗДОЧНЕТ ПАРУ ЧЕЛОВЕК НО ЗАТО КАК МОЖНА ПРО ПИАРИТИСЬ КАК СПАСИТЕЛЬ НАРОДА .
Muha _ 13.11.2009 21:04
А чому б спочатку не продіагностувати імунну систему кожної людини на її можливу реакцію на вакцину? І навчити людей тримати свій імунітет на високому рівні за допомогою гомеопатії та трав, що зовсім не складно? Адже це безпечніше, ніж вакцина, в якої є чимало побічних ефектів аж до випадків затримки розвитку та смерті. Як і будь-які інші ліки, які "одне лічать, а друге калічать".
Був у мене у підлітковому віці хронічний бронхіт (3 роки поспіль). Приймала багато: АСС Лонг, таблетки, сиропи, інгаляції і довго. Тільки полегшення, жодного виліковування. І ось якось, коли піднялася температура, додумалася я випивати дуже гарячий будь-який чай по 6-8 великих кружок на протязі години і так аж... до повного видужання (1 тиждень) аж по сьогоднішній день. Чого і Вам бажаю! Не хворійте! І не дозволяйте лишніх медикаментозних втручань у Ваш організм.
Muha _ 13.11.2009 20:43
Віруси завжди були, є і будуть! А чим більш кволою ставатиме людина, сильнішим медикаментозне лікування, кількість всілякої хімії та генномодифікованої продукції в нашому харчуванні, тим більш жахливішими ставатимуть звичайні природні створіння, як от вірус банального грипу. І якщо не свинячий грип, то щось інше, іще жахливіше.
І так триватиме доти, поки люди не зрозуміють, що діють всупереч законам Еволюції, Розвитку та Співпраці. Вчені та лікарі вивчають наше тіло, та забули про душу... Нічого. Вона сама про себе нагадує. Ми вже й не знаємо , що нас болить, і де треба чухатися, щоб не боліло. Душі не почухаєш... А лише даси того, чого вона потребує. І закінчаться наші негаразди. Духовного Підйому, Любові, Натхнення, Душевного Спокою та Впевненості у Собі та Своїх Силах бажаю Вам усім!

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100