Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 40
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
nik _ 13.09.2010 11:35
Відповідь для "Др. Мальтус _ 10.09.2010 22:08" Не судіть українських жінок по циганському народу, бо це трохи різні націїї і та різні уклади життя.Українська жінка завжди має роботу навіть вдома , коли виховує дитину до 3-х років,тільки Вам чоловіче добрий цього незбагнути, ненавчила Вас рідна ненька поважати Жінку-Берегиню та й Ви свою дитину мабуть також незможити навчити.,бо невистачає Вам головного -Божого Дару до цієї науки.
таня_р _ 10.09.2010 22:35
Да-а-а-а!!! Да не надо платить на "кожну дытыну до 18 років", Дайте хотя бы, хоть немножко очухаться и встать хоть чуточку на ноги после рождения детей!!! А тем, кому не понять, что такое дети... И в тряпочку...И это их удел, причем пожизненный...
таня_р _ 10.09.2010 22:19
А всевозможным нарциссам... В тряпочку и наслаждайтесь...
таня_р _ 10.09.2010 22:14
А если мужчина в декретном отпуске по уходу за ребёночком (мало-ли по каким причинам), то тогда как?
таня_р _ 10.09.2010 22:10
Дана молодець, все вірно зрозуміла. А потім віходить по ПРдунівськи і жити непотрібно, у простирадло і до побачення...І зовсім не важливо, є у тебе чоловік, чи немає...А раптом у когось немає...А ситуація буває, не дай Бог, різною...Буває і так, що чоловік загинув тьху-тьху-тьху...
Др. Мальтус _ 10.09.2010 22:08
І на оцей закид: "у Вас діагноз ПР! Лише дураки можуть такі речі розказувати. І до Вас зустрічне запитання, а якого хєра, Янукович обіцяє збільшення народжуваності, і так далі - це ж не державна справа, і якщо ніхто не буде народжувати, з чого воно било житиме?"

А це янучар і спитайте. Я завжи їх терпіти не міг, власне,як і всіх іншіх крадіїв-бандюків, які розбещують нарід популізмом та патерналізмом. Яник ще й не таке обіцяв. В мене залишилась його програма - там ще й обіцянки платити кожній дитині до 18 років по 500 грн. на місяць.

І з чого ви вирішили, що ніхто не буде народжувати? Як на мене, гріш ціна тій сім"ї, що не здатна самостійно виростити дитину (або кілька, якщо має таке бажання). Якого біса перекладати чиєсь бажання ("діти - це щастя") на плечі платників податків?

В мене дитина є, одна. І цього особисто нам з дружиною достатньо. А в тому, що кількість населення зменшиться в майбутньому, бачу лише позитив. Бо перенаселення - це реальна проблема навіть для нас
Др. Мальтус _ 10.09.2010 22:03
haos"у ( НУ ви і клоун!!! А цигани отримують допомогу від держави? Може вони в декреті рахуються і їм стаж йде? І ще одне... не будьте настільки тупими, як ПР, подумайте тверезо, якщо жінка не народжуватиме, а буде думати лише про свою старість, скільк років ще протримається держава)
Ви явно не в курсі справ. Після того, як грошові виплати на дітей суттєво підняли, конкретно в Закарпатті народжуваність серед циган зросла десь в два рази. Я особисто бачу щодня підлітків-циганок років по 17, вагітних і з дітьми на плечах. А також вагітних їхніх мам та бабусь. Біля Пошти та Ощадкаси в дні виплати "дитячих" - циганський Вавілон. Працівниці цих установ кажуть, що на руки циганські мамашкі отримують по 5-6 тисяч гривень щомісяця (є ще всякі доплати за мать-одиначку тощо). А тим часом на фабриках мого міста середня з\пл - 700, хороша - 1000
Як люди ще можуть терпіти таке знущання над здоровим глуздом - зі своїх податків оплачувати брудних нероб, важко в голові вкладається
rubik _ 10.09.2010 20:17
здравомыслящему презервативу-козлы между собой лишены возможности размножатся вам это не под силу и слава Богу.Люди которые проработали 30 лет имеют детей,а козлы нет.Бывает мычат по чужим огородам.
Дана _ 10.09.2010 20:07
Все правильно! Все по-чоловічому! Всі проблеми перекласти на жіночі плечі: забрати роки по догляду за дитиною з страхового стажу, одночасно підвищивши його до 30 років, заставити жінок працювати до 60 років! Покащимо життя українців вже сьоьгодні!
западенка _ 10.09.2010 17:19
якщо б хоч один український президент виносив і народив дитину йому за це би дали ще одну резиденцію а народному депутатові - зарплату і пізніше пенсію так десь 10000-20000 гривень
Майя - _ 10.09.2010 16:43
От вам і посилання на декрети Сталіна, який "поощряв родити без чоловіка"

http://diesel.elcat.kg/lofiversion/index.php?t264835.html

Два десятилетия народ богатейшей страны мира жил в бараках и коммуналках, недоедал и недосыпал, донашивал обноски и стоически переносил беспримерный в истории массовый террор. И работал. Работали все мужчины. Работали почти все женщины. Декретный отпуск давался на четыре месяца: два до и два после. Потом — от грудного младенца к станку. Еще в «мирное время» военные заводы (а других в сталинском Союзе практически и не было) работали в три смены, с рассвета и до рассвета.
Майя _ 10.09.2010 16:30
Ну Мальтус ты и дал. Даже Сталин после войны поощрял женщин рожать детей пусть даже без мужа.

А вы, видать, мужчина. Ему, конечно, проще выполнить такую госпрограмму: всунул-вынул-убежал.
А потом на женщину ложится весь груз матответственности и мнооого счастья. Шевелите мозгами перед написанием подобных "перлов". Моя бабушка при Сталине рожала. Так тогда ни о каких 3-х годах декрета женщины и мечтать не могли. Месяц-второй "поощрения" - и колхоз подымать беги или на поизводство!
здорово мислячий _ 10.09.2010 15:37
потрібно ліквідувати допомогу при народжуванні дитини і бабусь пенсіонерів послати на пенсію, щоб доглядали онуків, тоді і мати зможе працювати і народжувати будуть ті батьки, які хочуть дитину заради її самої а не за ради грошей, щоб було за що пити та вживати світу до народження другої дитини. Родять 3 і більше дітей тільки соціальне дно, яке не може себе реалізувати та чекає, що інші мають отримувати Мать-героїню та її "Бугая". Правильно проголосували. Нічого родити 2 дітей з відпусткою по 6 років на кожну дитину та получати таку пенсію як ця людина, яка 30 років пропрацювала на важких роботах. А пенсія у них одна....
Киев _ 10.09.2010 14:57
программа Януковича довести население Украины до 50 миллионов человек в действии... АУ даунбасовцы Вам уже хватит или пусть Ваш кумир Вам еще шишек подбросит?)))
мальтусу _ 10.09.2010 14:55
нормальну людину народити і виховати не просто

Років 15-17 треба. Пропонуєте оплачувати жінкам весь цей період?
А вас не дивує, що більшість як раз нормальних матерів виховують дітей і суміщають це із роботою?
Тоді як тупі клуші-домогосподарки сидять вдома, та строчать в "Однокласнікі" чи біля телевізора? Для кого ще ці тисячі дебільних програм та серіялів вдень?

Про "мамаш" з числа декласованого елементу я вже казав.
Ніколи в нормальному суспільстві народження дітей не має бути роботою. Це - особистий вибір, і не треба перекладати власні бажання на плечі суспільства.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ну Мальтус ты и дал. Даже Сталин после войны поощрял женщин рожать детей пусть даже без мужа. Поубирай госпомощь при рождении и воспитании детей и очень скоро Украину заселят негры и арабы.
оляля _ 10.09.2010 14:00
таня_р _ 10.09.2010 13:54 - та хіба дано людям,в котрих не має совісті і натяку на інтелект, зрозуміти, що таке виховувати і ростити дитинку? Що таке народити її... вони лише гроші бачать і те, як крадуть їх.
таня_р _ 10.09.2010 13:54
По мнению некоторых умников, так это же можно и пособие отобрать запросто по уходу за ребенком, а зачем кормить, одевать и т.д. ребёночка, и так выживет. А можно прямо из роддома в ясельки и работу, тоже вариант. Достали козлы ПРдуны.
haos _ 10.09.2010 13:48
Придумати таку фігню, можуть лише тормози. Про кого вони думають? На чому вони скнари економлять? Вже й народжувати уроди хочуть, мяко кажучи, заборонити? ПРидуркувата владо, адихати нам можна? Чи коли ви скажете???
haos _ 10.09.2010 13:47
narcis _ 10.09.2010 08:32 НУ ви і клоун!!! А цигани отримують допомогу від держави? Може вони в декреті рахуються і їм стаж йде? І ще одне... не будьте настільки тупими, як ПР, подумайте тверезо, якщо жінка не народжуватиме, а буде думати лише про свою старість, скільк років ще протримається держава.
haos _ 10.09.2010 13:44
Др. Мальтус _ 10.09.2010 11:53 - у Вас діагноз ПР! Лише дураки можуть такі речі розказувати. І до Вас зустрічне запитання, а якого хєра, Янукович обіцяє збільшення народжуваності, і так далі - це ж не державна справа, і якщо ніхто не буде народжувати, з чого воно било житиме?

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100