Українська правда
Життя
КОМЕНТАРІ - 13
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
Zhanna _ 10.11.2010 21:20
ох,які ми категоричні! а якщо після вагітності і родів залишилися вуха спанієля? і як не люби себе,дзеркало не бреше? тоді як?
To_Безсисястой _ 29.12.2009 16:43
На вопрос "Какие способы..." так и тянет ответить: "Мозги вправь!". Прости мне эту грубость, такой же безсисястой, как и ты. Меня, например, нулевой размер груди парил только в глубокой юности. Сейчас этот вопрос мало заботит как меня саму, так и моих поклонников. Да, любители большой груди на тебя вряд ли поведутся. Но если для них важен именно размер, то... Насколько ТАКИЕ нужны тебе? А остальным мужчинам либо плевать на размер (они ценят и будут ценить в тебе другое), или же будут тащится именно от маленькой груди.
О пляже. Чувствую себя там классно, купаться люблю. Как и флиртовать. Маленькая грудь удобна: можно практически всегда ходить без бюстгальтера (ну разве что под одежду из тонких тканей надевать - чтоб соблюсти приличия). А для поддержания мышц в тонусе ходи в бассейн (да и для спины полезно). Удачи тебе и.. Сосредоточься на чем-нибудь другом!
Безсисястая _ 26.11.2009 19:38
ne zrozumiju tu zinku jaka zbilshue grudi...ce absurdno zvhchit.Zaraz e duze bagato zasobiv skoreguvati cei nedostatok.

У меня очень маленькая грудь, и я от этого страдаю. Можно вешать лапшу о том, что улыбка и настроение - это главное в женщине, но поставьте себя на моё место, когда настаёт лето, девчёнки с грудью гуляют по пляжам, а я :( Какие именно существуют РЕАЛЬНЫЕ способы увеличения грудей? Огласите весь список, пожалуйста! Только не надо реклам чудо-кремов, это всё обман. Как и бабушкины мудрости есть капусту и сырое тесто, кстати
Вадим _ 26.11.2009 18:50
Великі груди - фетиш підлітків або інфантильних людей. У моєї мами були великі груди, пам"ятаю її незручності, навіть страждання. Я люблю невеличкі, гарної форми
clara _ 26.11.2009 16:29
/uk _ 26.11.2009 02:03
ja sama zinka,ale nikoli ne zrozumiju tu zinku jaka zbilshue grudi...ce absurdno zvhchit.Zaraz e duze bagato zasobiv skoreguvati cei nedostatok./

Я зараз з цікавості переглянула статистичну інформацію, так от - за даними Американського товариства пластичних хірургів трохи більше 12 млн. чоловік зробили пластичну операцію у 2008 році. Сама популярна з операцій - це збільшення грудей.
uy _ 26.11.2009 11:18
uk _ 26.11.2009 02:03
"Я сама зинка...николы не зрозумию ту зинку..." - это че такое? откровения зинки?
uk _ 26.11.2009 02:03
ja sama zinka,ale nikoli ne zrozumiju tu zinku jaka zbilshue grudi...ce absurdno zvhchit.Zaraz e duze bagato zasobiv skoreguvati cei nedostatok.
Др. Мальтус _ 25.11.2009 23:40
Напевно, потреба змінювати свою природню зовнішність - це одна з тих ознак, що відрізняє людину від тварини. Найдикі люди з часів мамонтів вставляли собі кістку в носа. Немає, певно, народу на Землі, який би ніяк не втручався у свою зовнішність. Ми стрижемо волосся, голимось, навіть найбільші ортодокси принаймні зрізають нігті. То чому б не втручатись у помилки природи за допомогою хірургії? Звісно, будь яка тенденція має перекоси, особливо в наш час. І коли мужик вставляє собі силіконові імплантанти, бо хоче красиві грудні м"язи, але йому ліньки їх накачати, то це дивує. Але це його приватна справа, зрештою
clara _ 25.11.2009 22:58
/Маша _ 25.11.2009 20:29
Вам, мабуть, здається нереальним обожнювати свої власні або чужі недосконалі (як у принца Чарльза, не було, мабуть, грошей на операцію) вуха, малі або занадто великі груди. Це не безглуздість, це почуття повноцінності, незнайоме Вам./

Може хтось обожнює потворну недоскомалість, але я в це не вірю, бо ніколи такого не бачила. Скоріше можна змиритись з реальністю, навчитися з цим жити, маскувати недоліки, але обожнювати їх нереално.
Doktir _ 25.11.2009 21:15
Людина спочатку вражається чужою вадою,потім привикає,і вирізняє цю людину з поміж інших,пізніше,якщо всі інші речі суміщаються,ця вада стає предметом обожнювання цілої особистості,якщо ж ні-поясненням розриву.Причина завжди в чомусь іншому.
Doktir _ 25.11.2009 21:09
Молодим незадоволеним,якоюсь вадою,потрібно довго роздивлятись поведінку близтького родича , з таким же носом, чи грудьми.І оцінити його залежністьвід цієї вади зі сторони.Тоді прекрасний грецький ніс стане гордістю,яку оцінять ті ,для кого це призначено! Не ніс оціюють,а гордість за нього!
Хто побачить ,хоч раз операцію пластики носа,не захоче собі чогось подібного на все життя!
Маленькі груди-такі зручні в коханні і у вигодовуванні.І НАБУВАЮТЬ ДОСКОНАЛОСТІ під впливом природніх гормонів1Натомість великі розкішні груди,і просторові прблеми з ними дуже швидко обтяжують власника,а від цього і того кому призначені!!
Криві ноги дуже приваблюють,якщо гарно ходити!Красоту рівненьких ніжок спотворюють навіть незначні вади,а помилки приходьбі швидше кидаються в очі,особливо жінкам!Чоловіки взагалі ніг не бачать,тільки ходьбу і рухи....Симпатичний рух стегнами ,або гарно піднята литка на каблучку перебивае всі інші враження чоловіків!
Маша _ 25.11.2009 20:29
Вам, мабуть, здається нереальним обожнювати свої власні або чужі недосконалі (як у принца Чарльза, не було, мабуть, грошей на операцію) вуха, малі або занадто великі груди. Це не безглуздість, це почуття повноцінності, незнайоме Вам.
clara _ 25.11.2009 19:41
"Але ж це ваше тіло! Щоб більше подобатись собі? Але ж тіло - це посудина душі, чи достатньо ви знайомі із власним вмістом, щоб щось міняти?"


Чи не набридло психологам повторювати та повторювати цю безглуздість, коли в очевидь зрозуміло, що пластичні операції саме тому популярні, бо трапляються помилки природи, які можуть негативно впливати на подальше життя. І треба визнати, що саме через помилки природи більшість людей не задоволені "посудиною" їх душі. Наприклад, з відверто капловухих, маючих завеликий кривий ніс, або дуже малі груди, завжди глузують та образливо прозивають. Також відомо, що красивих зустрічають тепліше, навіть коли вони на те не заслуговують. Це ФАКТИ, які лицемірні психологи ігнорують.

Як на мене, якщо якийсь недолік природи, який робив нещасним, за допомогою хірурга за лічені часи буде усунено, це варто робити, щоб потім мати більш якісне життя.

РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100