
Коментарі до статті
Юлия _ 11.07.2008 13:42
в Закарпатской области действительно существует Белый дом графов Шенборнов, сейчас он является Карпатским замком и ныне там существует музей. а в городе Мукачево( в 30 км от Карпат) также есть Белый дом но иемение которого принадлежало трансильванской династии князей Ракоци и именно там сейчас находится детская художественная школа!
Олександр _ 23.06.2008 09:12
Схоже, що автори зовсім не знають про видатні історичні і природні пам"ятники України. Для того, щоб знати, треба отримати інформаціюне не з джерела "обс", а побачити на власні очі ці місця та пам"ятки. Так брехати може тільки та людина, яка не відчуває відповідальності за сказане, а хоче, попри будь що, стати першим. Зауважу на останок: шановні автори, приберіть Ваш брехливий непотреб з мережі, не ганьбіть себе і Україну.
Медвепут _ 02.06.2008 08:48
Долина нарцисів знаходиться на висоті 180-200 м над рівнем моря, і аж ніяк не 2000 м - це вже майже висота Говерли.
Анатолій _ 30.05.2008 01:11
Червоногруд - Заліщицький район Тернопільської обл, не путати з райцентром Львівської обл
Галичанин _ 28.05.2008 14:41
Хто це видумав???
Б. Хмельницький народився не в Жовкві.
Червоноград - місто так було названо при Рядянському союзі, стара назва - Христинопіль
Я вже боюсь звіряти достовірність інших фактів.... :(
Можу похвалити хіба за патріотичний дух...
Странник_Київ _ 22.05.2008 10:26
Панове, незважаючи на виявлені помилки, наша країна дійсно красива. Особисто відвідав майже всі вказані місця- отримав величезне задоволення,де був-завжди намагався придбати чи то путівники, чи то якусь іншу літературу, прочитав, а коли з"явилися мої дітки- і їм почав показувати , і не звертаючись вже до місцевих гідів-розповідати про нашу Україну, бачили б ви їх оченята. Їм любити та відбудовувати Україну. Але інфраструктура і місцеве забезпечення-дійсно нема слів. А щодо помилок- можна виправляти і вказувати посилання на дійсну інформацію в інтернеті про ці красоти.
Л _ 21.05.2008 12:00
ужасно, зачем это все копипастить себе на сайт, даже не вникая в смысл?? написано глупо, безграмотно. ктонибудь вообще читал это прежде чем выкладывать на сайт?
неважно _ 19.05.2008 14:44
Читать просто жаль все это... Да. красиво, но просто на безрыбьи и рак рыба.. А вот ехать туда и голову не придет... , национальной идеи нет , туристические маршруты не разработаны, рекламы всего этого нет , инфраструктуры( отели рядом, кафе, стоянки и т.д. нет.. в школах екскурсии не проводятся по историческим местам.. Вывод.. знать то знаем об этих местах(после статьи) а толку??
козак _ 08.05.2008 15:16
багато простих історичних помилок. аидно що статтю робили вживаючи матеріали з інших сайтів, а не читаючи підручник з історії....проте не можу зрозуміти бажання перекладати назви міст і місць на російську мову....пішу о читаю а
Андрій Стецевич _ 02.05.2008 10:53
терміново заберіть цю дурість
Эта долина раскинулась на высоте 2000 метров над уровнем моря. Обычно такую красоту можно увидеть в середине мая. Также в Хусте есть замок ХІ века, а в окрестностях много уникальных деревянных церквей.
читатель _ 17.04.2008 19:59
ну наконец-то, наездившись по турциям и египтам, обратили внимание на то, что под носом разваливается и требует срочной реставрации, пока не поздно. Чем по заграницам деньги развозить, так лучше бы в свою страну инвестировали. До сих пор развитием внутреннего туризма никто не занимается, все кругом в живописных развалинах. Если оно своим не нужно, так и чужие не приедут и денег не привезут. И будет дальше гнить.
Михайло _ 17.04.2008 19:49
Привіт всім!
Сьогодні ходив фотографувати сакуру. Вона зараз цвіте в Ужгороді.
Тут фото є:
http://zakarpatpost.net/news/2008-04-17-88
Взагалі, раджу всім відвідати Закарпаття, і Ужгород зокрема )))
2 Паадгорцы _ 16.04.2008 15:48 _ 16.04.2008 20:21
А правильно було б писати російською "Пидгирци", так само як і укр. Рівне = рос. Ривнэ, а не "Ровно"... Пушкіно ж на наших картах не Гарматкіно...
Cергій _ 16.04.2008 17:36
Ну скажемо на Калці бився не Олег, а русічи з монголо-татарами
greta _ 16.04.2008 17:36
Паадгорцы _ 16.04.2008 15:48
Паприк, спокойно: на русских картах это село Подгорцы, на польских - Podhorce, и только на украинских - Підгірці.
На русских картах и Киев пишется как "Киев". Но это ж не означает, що он не "Київ". В.В. Путина в укр. ЗМИ називають "Владимиром Владимировичем", а не "Володимиром Володимировичем", як мало би бути. Власні назви дійсно не перекладаються, якщо ти - не російський шовініст, бо для оних - закони не писані.
123 _ 16.04.2008 16:59
Странно, а где же красоты меловых гор, еловых лесов на Северском Донце, где монастыри Святогорска? Это же место битвы на Калке между вещим князем Олегом и хазарским войском, о котром писалось в "Слове о полку Игоревом"...
Паадгорцы _ 16.04.2008 15:48
Паприк, спокойно: на русских картах это село Подгорцы, на польских - Podhorce, и только на украинских - Підгірці.
Паприк _ 16.04.2008 15:22
Вчи-вчи - одні двійки. Власні назви і імена не перекладаються!!!
Назвати Підгірці - "Подгорцы"!!!
Ще хтось захоче поїхати і не знайде на карті - оце буде комедія.
Паприк _ 16.04.2008 15:14
"Белый дворец, Дом Ракоци, дворец Шенборнов – все эти три названия принадлежат одному и тому же зданию в одном из красивейших городов Закарпатья — Мукачево" - мисливський будиночок графа фон Шенбурна розташований не в місті Мукачево а коло села Чинадієво, що розташоване за 12км від Мукачево. Див. сюди http://www.castles.com.ua/c.html