Лекція Отара Довженка "Що війна робить із медіа, що медіа роблять із нами"

Які технології справжньої інформаційної війни діють у нашому інформаційному просторі, й чи можна від них захиститися? Пропаганда – це добре чи погано, і хто повинен нею займатися?

Чи виправдовує війна втручання держави у медіа? Що може зробити "диванна сотня" в інформаційному просторі?

Отар Довженко – український журналіст, медіакритик, письменник. Викладач Школи журналістики Українського католицького університету, медіаексперт. У 2006-2011 роках – заступник шеф-редактора групи видань "Телекритика"; головний редактор сайту "Телекритика".

У 2010-2011 роках – керівник проекту "Медіаграмотність" (MediaSapiens). Автор понад 200 медіакритичних публікацій, упорядник видання "Джинсова свобода" (ГО "Телекритика"). Коло інтересів – якість новин, журналістські стандарти, нові медіа.

Для участі в лекції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Після лекції Отара Довженка залишайтеся на after-party в Mezzanineгратимуть dj Шлюзовик (Андрій Андрушків) іdjZavgosp (Ярослав Качмарський).

Андрій Андрушків разом з командою Центр UA здійснює комунікаційну підтримку експертно-громадської ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ. Має шестирічний досвід адвокації та лобіювання в сфері доступу до лікування для уразливих груп населення. Бакалавр філософії, магістр теології, меломан і dj Шлюзовик.

Ярослав Качмарський (djZavgosp) – засновник Пінцету, промогрупи та лейблу з Тернополя. З 2007 року організовує події в царині електронної музики та видає тематичні збірки. У 2011 Пінцет запустив щорічний фестиваль Гамселить, який комбінує виступи музичних експериментаторів, джем-сейшени, відео-арт та сучасні прояви поезії.

Лекціявідбудеться в рамках дискусійної складової проекту CSM "Культура. Завтра".

Проект "Культура. Завтра" покликаний публічно обговорювати складні теми й спільно працювати над стратегіями розвитку культури. Його мета – запозиціонувати культуру як один із найголовніших інструментів для вирішення болючих і конфліктних питань, які виникли в суспільстві в результаті революційно-воєнних подій 2013-2014 років. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Росії, Грузії, Сербії та інших країн.

Проект "Культура. Завтра" підтримано Фондом Принца Клауса та програмою грантів "і3" Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Лекція Отара Довженка відбудеться за дружньої підтримки Mezzanine.

Реклама:

Головне сьогодні