Берлінські панки Mamasweed в Україні

А справа в тому, що Mamasweed захопились Україною, нашою публікою та драйвом.

Два роки тому під час свого туру східною Європою вони заїхали на фестиваль Славське-рок, з того часу усі світові тури команди обов'язковим пунктом мають відвідання України.

За два роки німецький гурт побував у нас тричі. Цього року їх український тур почнеться у другій половині лютого та захопить кілька міст - Київ, Львів та Хмельницький.

Сміливі експериментатори Mamasweed вже 11 років зривають дах прихильникам психоделік-року. Вони не дотримуються рамок та стилістичних канонів, граючи фрі-м'юзік, єдине правило якої - професійне, якісне звучання.

Їх люблять у Іспанії, США, ба навіть у Франції, відомий французький кінорежисер та сценарист Люк Бессон використав нещодавно їх музику в якості саундтреку до свого нового фільму.

Їх творчість припаде до душі справжньому поціновувачу музики. Прихильники класичного року відчують посилання до Led Zeppelin та Nirvana, є чим потішити і прихильників регі. А драйву та позитиву гурту Mamasweed стане для будь-якої аудиторії.

Команда займає активну громадянську позицію. У вересні минулого року музиканти виступали з благодійним концертом в інтернаті для дітей з наслідками ДЦП в селі Потіївка на Житомирщині.

Діти настільки перейнялися творчістю німецької команди, що вирішили створити в себе в інтернаті рок-гурт.

Розпочнеться зимовий тур Mamasweed 14 лютого в карпатському містечку Славське, де музиканти візьмуть участь в спортивно-музичній акції Extreme Wttkend від Українського гірськолижного клубу та заграють у місцевому клубі для усіх шанувальників активного зимового відпочинку.

А закінчиться у Києві в арт-клубі "Чеширський кіт". Новий концертний майданчик, неначе створений для виступів гурту такого ґатунку, він має супер-якісний звук та просторе зручне приміщення.

Львів - 19 лютого, клуб "Сальвадор Далі"
Хмельницький - 20 лютого, клуб "АртПаб 68"
Київ - 21 лютого, клуб "Чеширський кіт"

Реклама:

Головне сьогодні