Фотопроект Міхала Лучака "Нікіш"

Нікіш (повна назва "Нікішовець") - це район міста Катовіце, що вважається архітектурною перлиною сілезького регіону. Нікішовець збудований на початку ХХ століття німецькими архітекторами Емілем та Георгем Зільманами відповідно до теорії "ідеального міста", запроектований як самодостатній район для шахтарських родин.

До часу, коли на початку 90-их в Польщі почався процес реконструкції вугільних шахт, район функціонував згідно з первинним задумом: шахтарі жили неподалік шахти "Wieczorek", їхні діти навчалися у школі поблизу, була розвинена інфраструктура - мешканці відчували себе великою родиною. Тепер усе виглядає інакше..

Фотопроект "Нікіш" показує, з одного боку, мешканців міста, які після розвалу комуністичної системи стикнулися із проблемою безробіття та затирання давніх традицій Сілезії. З іншого боку, фотографії ілюструють наскільки важливим для збереження сілезької ідентичності є культивування Католицької церкви, піклування про історичний простір міста та збереження свят вугільників, таких як наприклад Барбурка - свято, яке вшановує Святу Варвару, покровительку шахтарів.

Прес-конференція фестивалю "KievFotoCom" відбудеться 22 жовтня (четвер) о 18:00 у приміщенні Галереї Ра (вул. Б. Хмельницького, 32).

Відкриття: 22 жовтня (четвер) о 19:00

ВІДЕО ДНЯ

Майстер-клас: 23 жовтня (п'ятниця) о 16:00

Попередня реєстрація на безкоштовний майстер-клас Міхала Лучака за тел. 235 36 19 або на е-mail: [email protected]

Реклама:

Головне сьогодні