Майстер-клас: "Призначення чоловіка й жінки"

У рамках Міжнародного руху "Тиждень подружжя в Україні" Київський осередок ВМГО "ФРІ" проводить майстер-клас на тему: "Призначення Ч&Ж".

Життя коротке. Порушуй правила – живи просто. Ніколи не шкодуй про те, що змусило тебе посміхнутись. Прощай швидко. Цілуй повільно. Смійся нестримно. Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить. Співай, ніби тебе ніхто не чує. Працюй, ніби тобі не потрібні гроші. Кохай, ніби тобі ніхто ніколи не робив боляче. Живи кожною миттю, ніби на Землі Рай.

Серед тем, що будуть розглянуті:
- творіння майбутнього людства через розкриття свого потенціалу як супутниці по життю для свого коханого та у вихованні наступного покоління;
- велика місія і відповідальність жінки та чоловіка за розвиток життя;
- універсальні призначення жінки та чоловіка.

Майстер-клас пройде у формі вільного спілкування та колективних ігор. На захід необхідно зареєструватися. Усіх, хто зареєструється до 15:00 27 травня, чекатимуть біля Стели вічного вогню о 10:30 ранку в суботу 28 травня. З собою можна (або навіть потрібно) захопити свою другу половинку та гарний настрій.

Якщо виникли запитання, звертайтесь: Ольга Івкіна, +380 (66) 643 91 88, [email protected], Катерина Дідик, +380 (96) 306 31 37, [email protected].

Місце:
Парк Вічної Слави

Лектори:
Варчевська Людмила

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні