"Дегустація" Літературної "Країни мрій"

25-26 червня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль "Країна мрій”, у рамках якого працюватиме книжкова виставка та літературний фестиваль. А поки триває підготовка, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна "Країна мрій” цього року.

У вівторок, 21 червня об 11:00 просто неба, у дворику музею Івана Гончара відбудеться "дегустація" Літературної "Країни мрій":
- Олег Скрипка розповість про цьогорічну “Країну мрій”;
- брати Капранови пригостять літературною юшкою;
- Кобзарський слем від сестер-близнючок Руголь;
- гагаузька поезія від Тудори Арнаут.

Ви маєте унікальну можливість:

- дізнатись про новинки, новації, зміни та відмінності цьогорічної “Країни мрій” від ініціатора фестивалю Олега Скрипки. Це вже VIII “Країна Мрій” і з кожним роком етнофестиваль набуває все більшої популярності та все більших обертів;

- побачити та почути учасниць Кобзарського слему — унікальних бандуристок сестер-близнючок Руголь. На “Країні мрій” відбудеться змагання кобзарів – слем. Особливістю цього сезону стануть унікальні учасники – окрім сестер Руголь ви побачите ансамбль трьох кобзарів-близнюків та виступ знаменитих вже Шпилястих кобзарів. І це ще не всі цікавинки, які готують організатори слему, дізнатись більше ви зможете під час “дегустації”.

- першими спробувати літературну юшку. Відомо, що рибалки вміють розповідати цікаві історії, а письменники часто є завзятими рибалками. Отже, під час "Країни мрій” у дворику музею Гончара письменики варитимуть літературні юшки від “Коронації слова”. Анатолій Дністровий та Сергій Пантюк, Дара Корній та Вікторія Горбунова, Олександр Есаулов, Наталя Лапіна та Світлана Горбань, Владислав Івченко, переможниці цьогорічної “Коронації слова” Наталія Тисовська та Вікторія Гранецька частуватимуть читачів цікавими історіями та юшкою.

- почути гагаузьку поезію мовою оригіналу. Під час "Країни мрій” на Великій літературній сцені відбуватимуться виступи представників гагаузької, болгарської, ромської, татарської та інших етнічних літератур України. А 21 червня спеціально для вас виступить гагаузька поетеса Тудора Арнаут, автор перекладу “Кобзаря” турецькою мовою.

- навчитись витинанкового друку. Гості "Країни мрій” зможуть навчитися каліграфії, ілюструванню книжок, паперовій пластиці та взяти участь в інших цікавих майстер-класах.

Усе це і багато іншого чекає на відвідувачів Літературної "Країни мрій”.

Довідки за тел.: +380 (44) 467 50 24, +380 (67) 328 32 03, [email protected] (Анна Богородіченко).

Місце:
Музей Івана Гончара

Лектори:
Скрипка Олег

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні