Соціальний проект Your Asia

27 червня в Національному музеї народної архітектури та побуту в Пирогово пройде соціальний проект Your Asia, метою якого є поширення ідей міжнародної толерантності, знайомство з культурними надбаннями різних Азіатських країн та доступ до волонтерського руху активної молоді України через програму міжнародних стажувань від AIESEC.

Ще не вирішив, як провести літо? Море вже не інтригує? Із організацією AIESEC ти маєш можливість провести літо із користю! Візьми участь у проекті YourAsia та обери собі стажування у будь-якій країні найбільшої частини світу – Азії!

Основним заходом буде одноденна конференція, у якій візьмуть участь біля 200 студентів. Захід буде проходити у форматі квесту, протягом якого будуть проводитись різноманітні ігри/тренінги/симуляції для молоді, що цікавиться саморозвитком, міжкультурною комунікацією, впливом різних культур на життя людини і хоче реалізувати свій потенціал через можливість поїхати на стажування у одну з країн Азії – Індія, Туреччина, Китай, тощо. В інтерактивній формі учасники ознайомляться з волонтерством, стажуваннями в Азії та випробують власні командні, лідерські якості.

По закінченню освітньої частини програми відкриється фестиваль культур Global Village. Презентації національної музики, страв та традиційного одягу азійськими стажерами AIESEC створять незабутній вечір для учасників квесту. Найкращий представник проекту Your Asia отримає можливість долучитись до досвіду міжнародних стажувань AIESEC безкоштовно.

Участь у події безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Дізнатися останні новини проекту та зареєструватися для участі можна на офіційному сайті.

Місце:
Музей національної культури і побуту "Пирогово"

Лектори:
Гуцол Анастасія

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні