Кінопокази: "Декларація безсмертя", "Такого чудового сина народила" + Зустріч із режисером Марчіном Кошалкою

Міжнародна Академія Dragon Forum та Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays Ua в рамках культурної програми президенції Польщі у Європейському Союзі проводять з 4 до 8 жовтня 2011 Польську Академію Документального кіно. У рамках Академії протягом п’яти днів жовтня у Києві демонструватимуться найкращі зразки сучасного документального кіно Польщі, після переглядів відбудуться майстер-класи та зустрічі глядачів із авторами фільмів.

Зокрема, у кінотеатрі "Кінопанорама" відбудеться показ стрічок "Декларація безсмертя" (2010) та "Такого чудового сина народила" (1999). Після показів відбудеться зустріч із режисером стрічок Марчіном Кошалкою.

"Декларація безсмертя" – це історія про неможливість погодження безсмертя зі старістю. Фільм Марчіна Кошалки розповідає про підстаркуватих альпіністів Петра "Шаленого" Корчака і його суперника Анджея Марчіша.

"Такого чудового сина народила". Розміщуючи камеру в квартирі батьків у Кракові, де він досі живе, Марчін Кошалка записав на стрічці не лише правду про себе. Він також створив своєрідний "сімейний портрет зсередини".

Квитки можна придбати в касі кінотеатру. Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими або російськими субтитрами.

Місце:
Кінотеатр "Кінопанорама"

Лектори:
Кошалка Марчін

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні