Зустріч з Алеком Россом: "Дипломатична майстерність у ХХІ-ому столітті: яким чином інтернет змінює міжнародні відносини"

У рамках Форуму Посла США відбудеться зустріч з Алеком Россом, старшим радником з інновацій офісу Державного секретаря США Гіларі Клінтон. Тема: "Дипломатична майстерність у ХХІ-ому столітті: яким чином інтернет змінює міжнародні відносини".

Алек Росс обіймає посаду старшого радника держсекретаря Клінтон з інновацій і має завдання найкраще використовувати потенціал технологій і інновацій на користь дипломатичних цілей Америки і обслуговування порядку денного, накресленого програмою держсекретаря Клінтон для Державного департаменту у ХХІ столітті. У цій якості Алек допомагає забезпечувати лідерську роль Америки і просувати інтереси Державного департаменту з низки питань від свободи інтернету до реагування на стихійні лиха і релігійні конфлікти.

Перед тим Алек працював для Обами над скликанням Американського Комітету з технологій, медій і телекомунікацій і був у команді Обами-Байдена з приймання владних повноважень. У 2000 році він разом із трьома товаришами заснував некомерційну організацію "Ван Ікономі" і перетворив її із скромного починання, що містилося у підвальному приміщенні, на найбільшу в світі організацію, яка займається проблемою "цифрового поділу" (розриву у доступі до інформаційних технологій у світі) із програмами на чотирьох континентах.

У 2010 році його було названо Людиною року у сфері технологій на Близькому Сході й у Північній Африці, видання "Гаффінгтон Пост" включило його до списку десяти осіб, які змінили правила гри в політиці, видання "Політико" до списку 50 політичних зірок, за якими слід спостерігати у 2010 році, а також він вважався одним з 40 лідерів у міжнародному розвитку віком до 40 років. Алек виступав як запрошений лектор у багатьох установах, включно із ООН, Гарвардською школою права, Стенфордською школою бізнесу, Лондонською школою економіки та кількома парламентськими органами.

Зустріч відбуватиметься із синхронним перекладом. Просимо підтвердити свою присутність за електронною адресою: [email protected].

Форум Посла США – це нова ініціатива Посла США в Україні п. Джона Теффта, метою якої є створення платформи для обговорення нагальних питань , тенденцій і впливів, які визначають порядок денний сучасного світу. В рамках цього проекту відомі фахівці та експерти зі Сполучених Штатів Америки приїдуть до Києва, щоб узяти участь в обміні думками щодо сучасних проблем розвитку України, Сполучених Штатів і світової спільноти. Американські фахівці, яких запрошують на форум, є лідерами у своїй сфері діяльності.

Місце:
Київський будинок учителя

Лектори:
Росс Алек

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні