Інсталяція-перфоманс "Розмовні вистави"

"Розмовні вистави" – це інсталяція-перформанс на тему забутих, пропущених та зміфілогізованих розділів польської культури минулого сторіччя. Подію разом із публікацією можна інтерпретувати як кураторську екскурсію до неіснуючої, неможливої для матеріалізації виставки, яка компілює міфи, "фантомні" витвори та складні для з’ясування автентичності перекази свідків щодо неіснуючої музики, архітектури та мистецтва ХХ століття.

"Розмовні вистави" концентруються на малознаних поза середовищем польських фахівців художніх, музичних та архітектурних проектах – тих, які ніколи не були реалізовані або документація котрих була втрачена.

Перформанс – це текстовий колаж, який складається з реальних і вигаданих записок, маніфестів і заяв польських митців. Тут, переважно, озвучені авангардні погляди, згадані "неможливі" та візіонерські твори, що випереджували свій час.

Автори текстів "Розмовних вистав": Себастьян Ціхоцький (куратор Музею сучасного мистецтва у Варшаві), Гжегож Пьонтек та Ярослав Трибусь (нагороджені Золотим Левом на Венеційській архітектурній бієналє 2008 року) і Міхал Лібера (куратор, критик і теоретик музики).

"Розмовні вистави" відбуваються у шести європейських столицях: Берліні, Брюсселі, Мадриді, Москві, Лондоні та Києві.

ВІДЕО ДНЯ

Переклад українською – Роман Кисіль.
Редакція – Дзвенислава Матіяш.
Технічний координатор проекту – Віктор Тімохін.

Додаткова інформація за електронною поштою [email protected] або телефоном +380 (44) 501 94 61 у координатора проектів Людмили Скринникової.

Місце:
Мала галерея Мистецького арсеналу

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні