"Щедрий вечір з Добрим джазом" від львівського гурту ShockolaD

Джазовий клуб "Джезва" запрошує всіх поціновувачів справжнього та щирого мистецтва "струсити пил" повсякденності та зануритись у магію різдвяних свят у затишку підземель нашого клубу. У цю зимну пору вас приємно зігріватиме гарний джаз та запашна кава.

У програмі: джазові обробки українських колядок та щедрівок, а також багато цікавого несподіваного та зворушливого.

ShockolaD – один з найуспішніших українських гуртів, який працює у жанрі world music. ShockolaD відкритий до експериментів зі змішування музики різних стилів і напрямків. Це переплетення енергій народної музики різних континентів, світів та епох: український фольклор, американський джаз, блюз, сучасна електроніка.

Кожен концерт гурту – це чисте та глибоке емоційне переживання повноти життя. ShokolaD успішно гастролює в межах України та за кордоном; вони постійні та бажані гості багатьох українських і міжнародних фестивалів, а також клубів України та Європи. На сьогодні творчий доробок колективу складає 3 студійні авторські платівки, та альбом записаний наживо.

Ті, хто бачили цих прекрасних музикантів на сцені не залишилися байдужими до їхньої щирості та виконавчої майстерності. А хто ще не бачив, повірте, ShockolaD стане для вас надзвичайно приємним джазовим відкриттям.

Джазуватимуть: Ігор Гнидин – барабани, Анастасія Литвинюк – клавіші, Іванка Червінська – вокал, Михайло Балог – саксофон, Андрій Кохан – бас гітара

24 січня 2012 року

Джазовий клуб "Джезва"

Вул. Іллінська 9.

Культурно-Мистецький центр Києво-Могилянської Академії

Реклама:

Головне сьогодні