Кінопоказ: "Сніданок на Плутоні" Ніла Джордана

Кіноклуб "Асса" продовжує блок "Бути іншим – бути собою" показом фільму Ніла Джордана "Сніданок на Плутоні".

Людина "не-така-як-я" піддана оточуючими презирству і приниженням тільки тому, що більшість боїться всього невідомого. "Сніданок на Плутоні" розповідає про хлопчика, що з самого початку відрізнявся від інших. Його жіночі звички, прагнення вдягти сукню та нафарбувати губи помадою віддаляло його від решти однолітків. І ось він вирішує виїхати до Лондона, "найбільшого міста на Землі, що поглинуло загадкову даму" – на пошуки своєї справжньої матері.

Дія відбувається в 70-і роки ХХ століття. Історія про молодого трансвестита, який живе в Ірландії. Патрік Браден – позашлюбний син священика, який живе в маленькому містечку під назвою Париш. Покинутий, знехтуваний всіма, він чудово усвідомлює, що він у своєму містечку – "біла ворона". Патрік, або Кітен, як він вважає за краще, щоб його називали, виживає тут тільки завдяки своєму розуму, дотепності і шарму. У Лондоні ж на нього чекають інші випробування.

Кітен посміхалася світу, вірила в те, що хмари іноді плачуть, вірила, що пісні про кохання – не просто пісні, і звичайно ж вірила в те, що її чекає сніданок на Плутоні. На загадковій, покритій льодом поверхні Плутона...

Організатори пригощають чаєм.

Місце:
Центр духовного росту "Сат Нам"

Лектори:
Туранська Катерина

Вартість:
20 грн.

Реклама:

Головне сьогодні