Вечір старовинної музики: Наталія Сікорська (клавесин)

Фонд сприяння розвитку мистецтв продовжує проект концертів старовинної музики за участю відомих українських виконавців. Ці музичні вечори – панорамне знайомлення публіки з шедеврами минулого, пізнього ренесансу та бароко.

28 січня відбудеться єдиний концерт знаної української виконавиці Наталії Сікорської.

Її талант вже давно визнаний як у рідній країні, так і за її межами. Наталія Сікорська робить вагомий вклад у популяризацію творів композиторів епохи бароко. Завдяки їй український слухач міг долучитися до прем’єрних виконань практично в усіх головних жанрах старовинної музики, включаючи оркестрові, сольні твори і велику кількість камерно-інструментальних опусів. Особливістю її почерку є не тільки яскраве виконання, а й ґрунтовний аналіз сутності обраних творів, що базується на багаторічних наукових дослідженнях.

У концерті прозвучать твори Й. С. Баха, Дж. Фрескобальді, Дж. Піккі, Ж. Дюфло та інших.

Родзинкою вечора стане сам інструмент на якому гратиме знана мисткиня. Це унікальний клавесин – копія інструменту майстра Рюккерса 1612 року, який виготовив у 2011 році знаний російський майстер Дмітрій Бєлов. Сам оригінал сьогодні знаходиться у музеї музичних інструментів в Парижі. Він розписаний міфологічними сценами, має сім позолочених ніжок у вигляді козлиних ніг з копитами. А головний сюжет присвячений змаганню Аполлона і Марса.

Довідки та бронювання квитків: +380 (44) 228 91 55.

Місце:
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв

Лектори:
Без лектора

Вартість:
65 грн.; студентам – 30 грн.

Реклама:

Головне сьогодні