Перегляд стрічок фестивалю "Кіномедіа"

Книгарня "Є" та Незалежна асоціація телерадіомовників в рамках мандрівного кінофестивалю "Кіномедіа" запрошують вас на перегляд іронічних, страшних, анімаційних, цинічних документальних кіно про журналістику, який відбудеться 1 жовтня.

У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю за 2 роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику.

"Кіномедіа" – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Фестиваль у 2010 році проводився вперше, але на цьому організатори не зупиняються, і планують проводити його щорічно.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ). Незмінний слоган "Кіномедіа" – "Роздягни медіа в кіно!".

Місце:
м. Львів, Книгарня "Є"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні