Філософи Дністровий і Єрмоленко подискутують про кохання

А все ж неправда, що філософи говорять лише про трансцендетальне, дискурсивне й екзистенційне. Сучасні філософи знаходять, над чим порозмислити, не лише у високому, а й у щоденному. Хоча тема, яку обрали для дискусії відомі філософи Анатолій Дністровий і Володимир Єрмоленко, є одночасно і надвисокою, і цілком буденною. За чашкою вечірнього чаю двоє відомих інтелектуалів дискутуватимуть про любов і її неодмінні парадокси.

"Любов – це капітуляція перед іншим та зв'язування себе з іншим. Це єдина насолода від несвободи, яку можна витерпіти", – вважає Єрмоленко. "Кохання – це біохімічний стан організму, в процесі якого свідомість здатна мислити "навпаки" і, відповідно, проектувати "навпаки" поведінку. Наприклад, це добровільне зречення від майна, грошей і навіть власного життя", – наполягає Дністровий. А тим часом Брюкнер відстоює свою парадоксальну думку: "Не варто увінчувати кохання цими лаврами – воно пречудово існує саме. Існує поступ у становищі чоловіків та жінок, існує змога удосконалення особистості, проте в коханні поступу немає. Воно завжди буде належати до розряду несподіванок. І це добра новина початку цього століття".

На дискусію запрошуються всі, хто вміє любити, хто вірить у любов, хто страждав від любові й народжувався знову під її впливом, хто шукає любов чи уже її знайшов. Свої запитання дискутантам ви зможете поставити під час самого заходу або на сторінці зустрічі у мережі Facebook.

Звертаємо увагу, що вхід на презентацію за умовами креативного простору "Часопис" коштуватиме 30 грн за першу годину та 15 грн за кожну наступну. Кава, чай, солодощі, wi-fi – за рахунок закладу.

Реєстрація за телефоном 067 2475960 або на сайті креативного простору "Часопис".

26 лютого, 19:00

Креативний простір "Часопис"

вул. Льва Толстого, 3

Реклама:

Головне сьогодні