Заняття: "Давній Рим. Утилітарне та прекрасне"

26 березня відбудеться заняття з історії світового класичного мистецтва в рамках курсу "Історія мистецтва власноруч. Теорія і практика". Тема заняття: "Давній Рим. Утилітарне та прекрасне". Матеріали: папір, акварель. Заняття проводить Оксана Садовенко.

Культурний проект розробив особливий курс для тих, хто ніколи не наважувався бути художником, але завжди відчував інтерес до мистецтва!

Чи бажаєте ви відчути, як працювали художники різних епох?
Cтворити копію улюбленого фрагменту, дивовижної деталі або творчу інтерпретацію?
Проаналізувати композиційну та кольорову побудову, навчитись думати й сприймати як художник?

Ви випробуєте різні техніки та дізнаєтесь, як вони виникли та як ними працювали художники.

На заняттях курсу відбуватиметься вивчення історії світового класичного мистецтва в практичній формі. Ви не лише познайомитесь з особливостями певного періоду в історії мистецтва, але й довідаєтесь, як в своїх роботах трактують цей період художники наступних поколінь. Під час практичної роботи відбуватиметься обговорення шедеврів, використовуватимуться старі трактати, спогади художників. Ви зможете порівняти копії з різних творів, які робили художники наступних епох.

Вашими інструментами стануть акварельні та олійні фарби, темпера, глина, олівець та перо. Ви попрацюєте в графічних та мішаних техніках, в техніках гравюри та сфумато, а також навчитесь передавати колір, форму, фактуру, об‘єм. На заняттях ви знімете для себе завісу з таємничого процесу створення художніх робіт.

Приєднатися до курсу можна з будь-якого заняття. Детальна інформація про оплату та абонементи – на сайті www.culturalproject.org.

Сторінка Культурного проекту на Facebook.

Місце:
Tri:

Лектори:
Садовенко Оксана

Вартість:
195 грн.

Реклама:

Головне сьогодні