"Сімейні неділі": дитяча недільна арт-школа в PinchukArtCentre

У неділю, 2 червня, о 14:00 PinchukArtCentre запрошує дітей віком від 7 до 9 років на заняття у рамках "Сімейної неділі", темою якого стане "Форма в природі та мистецтві".

На прикладі робіт, представлених на виставці "Китай Китай", діти дізнаються, як художники вибудовують власну реальність чи відтворюють навколишній світ за допомогою форми. У творчій частині заняття разом з художницею Катериною Вронською та гідом PinchukArtCentre Ольгою Шишловою, діти створять композицію "Ліс" з різних фігур.

Захід розпочнеться о 14:00 на 6-му поверсі в SkyArtCafe, зал video lounge.

"Сімейні неділі" – освітня програма для дітей, в рамках якої фахівці PinchukArtCentre розповідають дітям про те, як функціонує сучасний музей, знайомлять з обраними роботами, представленими на експозиції, після чого проводиться їх обговорення. Крім того, діти мають можливість відчути себе в ролі художників – створити власні роботи в техніці або тематиці розглянутих творів.

Тим часом батьки можуть приєднатися до однієї з регулярних екскурсій, які проводять кваліфіковані гіди PinchukArtCentre.

Максимальна кількість дітей у групі складатиме 20 учасників. Реєстрація обов’язкова.

Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 590 08 58, електронна пошта: [email protected].

Зареєстровані учасники допускаються в арт-центр без черги.

Місце:
PinchukArtCentre

Лектори:
Вронська Катерина

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні