Концерт Мар’яни Садовської з програмою Cut The Cord

У рамках арт-фестивалю міст України "МЛИН" відбудеться концерт Мар’яни Садовської з програмою Cut The Cord.

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, фольклористка, автор музичних рішень вистав Львівського академічного театру імені Леся Курбаса ("Лісова пісня", "Так казав Заратустра"). Знавець та виконавець української етномузики та музичних ритмів Сходу. Львів’янка, яка нині мешкає у Німеччині.

Прем’єра нової програми Cut The Cord у співпраці з Крістіаном Томе відбулась у Кельні в липні цього року. Тепер і український слухач може оцінити красу вокалу Мар’яни Садовської та насолодитися витонченими етнічними ритмами у сучасній музичній обробці.

Мар’яна Садовська та Крістіан Томе представлять мікс із традиційних і сучасних українських пісень та електро-актустичний перфоманс. Від індійської гармоні, цитри та варгана до електронних пристроїв.

Між традиціями предків і сучасними ритмами. Музика між Сходом та Заходом. Внутрішня музична драматургія, музичні колажі й звуки, які живуть у людській душі споконвіку. Cut The Cord – спеціальний проект у рамках арт-фестивалю "МЛИН", який не можна пропустити!

Замовлення квитків на Parter.ua або за тел.: +380 (98) 993 08 92, +380 (66) 455 73 28.

Місце:
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

Лектори:
Без лектора

Вартість:
150-1000 грн.

Реклама:

Головне сьогодні