Лекція Андрія Архангельського (Москва) «Реанімація радянського: від ностальгії до пропаганди»

Чому нові умови життя, нові можливості та новий досвід не вплинули на свідомість цієї людини – і вона поводиться ніби не було ні перебудови, ні розрядки, ні реформ?.. Чому вона вірить пропаганді більше, ніж власне радянська людина? Витоки, етика, світогляд, психологічний портрет неомілітаріста.

Андрій Архангельський (нар. у 1974 році в м. Севастополь) – російський журналіст, публіцист, критик. Редактор відділу культури журналу "Огонёк". Друкується в "Новой газете", журналі "Искусство Кино", колумніст видання Colta.ru. Постійний експерт на "Эхо Москвы" і телеканалі "Дождь". Співпрацює із радіостанцією "Ера ФМ" та Громадським ТБ. Останнім часом займається дослідженням природи пропагандистських медіа.

Для участі в лекції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

12 грудня 19.00

Лекція відбудеться в рамках дискусійної складової проекту CSM "Культура. Завтра" та станедругою відкритою подією семінару культурної критики та репортажу "Культура 3.0".

ВІДЕО ДНЯ

Проект "Культура. Завтра" покликаний публічно обговорювати складні теми й спільно працювати над стратегіями розвитку культури. Його мета – запозиціонувати культуру як один із найголовніших інструментів для вирішення болючих і конфліктних питань, які виникли в суспільстві в результаті революційно-воєнних подій 2013-2014 років. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Росії, Грузії, Сербії та інших країн.

Семінар культурної критики та репортажу "Культура 3.0" – освітній міждисциплінарний проект на базі онлайн-журналу Korydor. Семінар передбачає роботу з журналістами та редакторами, які пишуть на культурну тематику. Навчальна програма семінару складається з чотирьох тематичних модулів, а також низки публічних лекцій та круглих столів із залученням ширшої аудиторії.

Мета проекту "Культура 3.0" – артикулювати розуміння культури як важливого чинника соціального й економічного розвитку, як підґрунтя для вироблення спільних цінностей і стимулювання демократичних перетворень. Семінар покликаний впроваджувати міжнародні стандарти журналістики, підвищувати рівень авторів і редакторів, розвивати платформу професійної комунікації та взаємопідтримки та виробити спільне розуміння особливостей критики в часи соціальних зрушень.

Реклама:

Головне сьогодні