Концерт Алли Загайкевич та Шарунаса Накаса

22 лютого приходьте на черговий концерт музичного агентства «Ухо». Алла Загайкевич і Шарунас Накас – композитори того покоління, яке наприкінці 80х- початку 90-х відкривало для себе та інших «автентичний фольклоp», виконання «нової музики», світ електронного звуку. І, власне, світ – кордон вони перетинали тоді першими, з паспортами зовсім ще молодих держав. Перетинали не дарма: з появою авторів цієї хвилі і в Україні, і в Литві пов'язують радикальне оновлення музичної мови, жанрового та естетичного прояви сучасної музики.

Виконують вже знайомі вам «Armonia Ludus» під керівництвом Михайла Менабде, солісти Наталія Половинка (вокал), Дмитро Таванець (фортепіано).

Програма:

Алла Загайкевич (Україна):

«Повітряна механіка» для інструментального ансамблю (2005).

«To breathe» для голосу і електроніки (2002).

«І поволі кружляючі я увійду в небесний ставши…» – «музика після вірша» Олега Лишеги «Короп» для інструментального тріо та електроніки (1996).

Шарунас Накас (Литва):

«Ікона вогню» для камерного ансамблю (2008)

«Кітман. Посвячення Чеслава Мілоша »для фортепіано (2012)

«Апорія» для трьох інструментальних груп (2001)

Вартість: 140–200 грн. Пенсіонери та студенти консерваторії можуть написати листа на [email protected] та отримати знижкові квитки за 40 грн.

Шарунас Накас з нагоди концерту приїжджає до Києва, зустріч з ним відбудеться в Консерваторії 17 лютого, о 17:00. Вхід вільний.

Місце: Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1), Вартість: 140–200 грн, Організатори: Музичне агентство «Ухо»

Реклама:

Головне сьогодні